2726
عنوان

وای خدا مغزم داره میترکه

183 بازدید | 24 پست

پسرم واسه دارو خوردن ویتامین خوردن غذا خوردن شیر خوردن منو میکشهههه نمیخوره گریه میکنه جیغ میزنه کلافه ام همه موهام سفید شده تو بیست و چهار سالگی از دستش خودشم چهار سالشه😭😭😭😭سرما میخوره دارو نمیخوره الان دکتر ویتامین داده اونم نمیخوره نمیتونم هیچ جوره بهش بدم خیلی واجبه حالا غذا هیچی ویتامینو چجوری بدم بهش؟میگن تو اب میوه ولی اب میوه نمیخوره اخه چجوری😩😩😩😩

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دستاشو بگیره خودتم دهنشو باز کن بزورم که شده بده یادمه واسه خواهرم فقط این روش جواب میداد الانم که 25سالشه سرما میخوره یدونه قرص نمیخوره

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2728

با چیزی که دوسش داره بهش بدین با مهربونی و البته بازی ...

بهش نگین اگه نخوری ضعیف میمونی ، بهش بگین اگه بخوری قهرمان میشی و از این حرفا تا بخوره ...

انگار یه تیر داره میاد و میره سمت قلب...
مجبوری ی چیزی بهش رشوه بدی 

راه نمیاد نه پارک نه لپ لپ نه هیچیییی به هیچ چیزی اضی نمیشه

یکی دستاشو بگیره خودتم دهنشو باز کن بزورم که شده بده یادمه واسه خواهرم فقط این روش جواب میداد الانم ...

تاثیر بد میذاره بابا چهار سالشه میفهمه😔

راه نمیاد نه پارک نه لپ لپ نه هیچیییی به هیچ چیزی اضی نمیشه

بلاخره ی خوراکی رو باید دوس داشته باشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
با چیزی که دوسش داره بهش بدین با مهربونی و البته بازی ... بهش نگین اگه نخوری ضعیف میمونی ، بهش بگین ...

عاشق لاکپشت نینجا و شاهزاده پارسیه  بگیم ذوق میکنه ولی موقع خوردن چیزی بهش میگم بیا بخور شاهزاده ی قوی من بعد با یه حرکت همه ی شمیر و زره رو از تنش درمیاره پرت میکنه فرار میکنه جیغ میزنه من قهرمان نیستم نمیخوررررممم

بلاخره ی خوراکی رو باید دوس داشته باشه

اره ولی نه به قیمت خوردن و کوتاه اومدن عاشق اب نباته میگم میدم به شرط خوردن مثلا دارو یه نگاه میکنه به دارو یه نگاه به شکلات فرار میکنه میگه مال خودت

وای دختر منم همینه.....چند روز پیش نزدیک بود انگشتشو بخورم...وای چقدر گریه کرد😭😭😭😭

انگشتشو بخوری😧😧 یعنی چی من فقط حرصصصص میخورم و رنگ به رنگ میشم دود از سرم بلند میشه

عاشق لاکپشت نینجا و شاهزاده پارسیه  بگیم ذوق میکنه ولی موقع خوردن چیزی بهش میگم بیا بخور شاهزاد ...

وای خیلی خنده دار تعریف کردی 😂😂😂 ببخشید نمیتونم جلو خندمو بگیرم ...‌ میگه مال خودت و فرار میکنه ؟ خب دیگه اینجاس که باید به زور توی حلقش بریزی 

انگار یه تیر داره میاد و میره سمت قلب...
وای دختر منم همینه.....چند روز پیش نزدیک بود انگشتشو بخورم...وای چقدر گریه کرد😭😭😭😭

دلم میسوزه میشینم اشکاشو پاک میکنم اروم اروم اصک میریزه مژها هاش خیس میشه همونجوریم میگم نیمیخوام بخورم مگه زوره.اخه چکار کنم😔😑

وای خیلی خنده دار تعریف کردی 😂😂😂 ببخشید نمیتونم جلو خندمو بگیرم ...‌ میگه مال خودت و فرار میکنه ؟ ...

بخدا راست میگم لپ لپ میدم پرت میکنه فرار میکنه به زور میگیرمش از زیر دستم لیز میخوره میدوئه تو خونه دور مبل منم با دارو دنبالش 😩 باباش که از نفس میوفته طفلی بگی میبرم پارک میگه نبر نمیخورم بگی شکلات میگه مال خودت بگی تبلتتو میگیرم خودش میاره میذاره رو میز نمیشه که خسته شدم

2706