2410
2553

یه سری چیزا که واقعا دست خود ادم نیست ولی خب ادم تو هر شرایطی که باشه میشه بهترش کرد.....من خودم واقعا از خودم ناراضیم از بی ارادگی و تنبلیم و فقط حرف زدن....از اینکه رابطم با خدا کمرنگ شده خیلی وقته‌‌....از این که نمیتونم درست و حسابی از خودم دفاع کنم....ولی میخوام واقعا تغیر بدم اینارو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از وضعیت مالیم راضی نیستم. که با همسر تصمیم گرفتیم یه شغل دومی کنار شغل خودمون ایجاد کنیم.

از اینکه همه زندگیم بشه کار راضی نبودم که کلاس نقاشی ثبت نام کردم که بهم شدیدا روحیه میده

از خستگی مفرطم ناراضی بودم که دیدم ویتامینای بدنم کمه😊

بقیه ش توکل برخدا ببینیم چه خیری برامون میخواد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714

از بیکاریم،واقعا احساس بی خاصیت بودن دارم جدیدا!!

تلاش!باید یه جایی باشه که تلاش کرد!!

هرروز اگهی استخداما رو چک میکنم،روزی دوسه بار،با کلی امید،ولی هر روز ناامیدتر میشم

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
از اینکه نتونم خواسته های بچه هام و فراهم کنم ناراضیم

دیگ در حد توانت داری انجام میدی متاسفانه شرایط این روزای این مملکت جوریه که خیلیا  این احساس رو دارن...شرمنده نباش و عذاب وجدانم نگیر...امیدوارم روزای بهتری بیاد

من ی ایراد ظاهری دارم دلم میخواد اونو درست کنم فعلا

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2706