2726
عنوان

میخام حاجتمو بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوریه ختمش؟

اینجامهناز۹۹۹۹@ ختم گذاشتم بود هرکس هرچندتا بخواد برداره من۱۰۰تابرداشتم ختم بالای هزار بود اولمم بود نشنیده بودم حاجت گرفتم بعدم دوسه بارگذاشت برداشتم حاجت گرفتم

الانم خودم مثلا ۶۰۰بارمیگم باجوادالائمه ادرکنا

حاجتمم میخوام 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728
چجوریه ختمش؟

نیت کن مثلا ۵۰۰باربگی بعد باایمان بگو حاجتتم بخواه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
حتی اگه دعایی که میخایی حالت معجزه باشه؟

اگه به صلاح باشه میده 

من نماز رسول الله رو دو بار خوندم هر دوبار هم کل نماز رو خوندم با اینکه سخت بود ولی سلام نماز رو هر کاری کردم یادم نیومد متوجه شدم به صلاحم نیست این اتفاق تو هر دوبارش رخ داد

اون دیگه چه دعایه؟

یه دعاس که توش اسما خداس

توی مفاتیح هست

حضرت علی فرمودن برای برآورده شدن حاجته

یا چهل روز روزی یک بار

یا ۲۰ روز روزی ۲ بار

یا۷ روز روزی ۳ بار باید خونده شه

یا هم نصف شب پشت سرهم ۱۰ بار

اما شنیدم خیلیییییی زود حاجت میده

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
نه بابا راحته که 

من دیشب برا بار اول خوندم سخت اومد بنظرم... شاید دفه اولم بود برا همین

نماز حاجت امام رضا هم خیلی قویه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
واای این دعا خیلییییی قشنگه😍😍😍😍😍ب فارسیش هم بخون 

داری بده بمن

تواینترنت پیدانکردم منم شنیدم انگار خلاصه دعایی که شب قدرمیخونیم

نیت کن مثلا ۵۰۰باربگی بعد باایمان بگو حاجتتم بخواه

ممنونم عزیزم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
آره خیلیییییی معنیش خاصه خیلی ها شنیدم حاجت گرفتن

اصلا عالیهههه😍😍😍بله زندایی بنده الان حاملست یادمه همش این دعارو میخوند

ی بارم دوس داداشم تصادف کرد تا صبح مامانش ذکر یاالله میگفت و باخدا حرف میزد دکتر اومد بیرون از اتاق عمل گفت خطر برطرف شد چون قرار بود قطع،عضو بشع 

خداااااا خیلیییییییی بزرگههههه از خودش مستقیم بخواه هیچکسو واسطع نکن خیلیییییی خدا مهربونه😍😍😍😍😍😍

زیاده عزیزم... و یکم سخته 

اوکی

داری بده بمن تواینترنت پیدانکردم منم شنیدم انگار خلاصه دعایی که شب قدرمیخونیم

الان اسکرین میگیرم میفرستم

2706