1676
1605
عنوان

میخام حاجتمو بگیرم

268 بازدید | 54 پست

سلام به همه عزیزان نی نی سایت، میشه هر کی هر نذری داره که من بتونه حاجت روا کنه منو بهم بگه ، و خودشم نتیجه گرفته باشه 

تعداد رای : 5
نظرسنجی
4
80%
1
20%

چله ذکر بسم الله

و چله زیارت عاشورا

و چله سوره حشر

من شنیدم اینا خیلی حاجت میدن...حتی حاجتای سختو... البته اگه ب صلاحت باشه

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

فقط نظر سنجیت😆

چله زیلرت عاشورای آقای حق شناس.نذر خرما و نمک امامزاده صالح.ختم قرآن و 1000 صلوات نذر نرجس خاتون

بهار با تو زیباست😍😍من از متکلم وحده بودن خلوت های دونفره امان خسته ام.به حرمت مقلب القلوب بیا و کاری برای قلبم کن.یا رخ بنما یا به قلبم بیاموز ندیدنی ها را ببیند.من از حکمت دعای بی اجابت میترسم .وعده بعد و بعید نمیخواهم.من عارف نیستم.عاشق هم نیستم.فقط یاد گرفته ام که راه بلدی دارم و صراحتا می گویم .گم شده ترین فرد عالم این روزها منم.کاری کن.😔💞💞💞❤❤سال نو همتون مبارک😍😍خدا جونم.پارسال که با سیل شروع شد با کرونا تموم شد  تو خوش بینانه ترین حالت که خودت هم گفتی ان مع العسر یسرا.پس امسال ان شا الله با ریشه کنی کرونا شروع بشه با ظهور تموم بشه😍😍😍😍ان شا الله.راستی حسین جانم😍امسال توفیق بده بیش از پیش عاشقت باشم.عشق شما حال و هواش خوبه😍😍خب دیگه با این بیت شعر امضامو تموم کنم.😆مو از همون بچگی ام زنجیری دیوونتم.مشتری پا به قرص دم سقا خونتم.اگه خوبم اگه بد گداییت افتخارمه.این مدال نوکریت نشونه ی عیارمو.خودتم مثل همون گنبد زردت طلایی.واسه ما ایرونیا خودت یه پا کربلایی.همیشه سرت شلوغه بس که مهمون نوازی.یکیشانم نمیره از در خونت ناراضی😍سلام بر امام رئوف

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

یاجوادالائمه ادرکنی من حاجت گرفتم

صلوات ۱۲۰۰

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
1522

هرکاری میخوای بکنی باید ایمان داشته باشی که میشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

من دعای مشلول شنیدم

خیلی سرچ کردم در موردش

از امشب میخوام شروع کنم

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

فقط از،خدا بخواه همین و بس نمیخواتم راه سخت بری .

مصلحت و اینا هم وجود نداره هرچی بخوای همون میشه

اگر صلاح بودنو و قسمت راس بود خدا مگفت هرراهی من میگم برید ن ک خودتون ارزو کنید.مطالعه کن دراین باره دیدت بازتر میشه

یاجوادالائمه ادرکنی من حاجت گرفتم صلوات ۱۲۰۰

چجوریه ختمش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

نذر نمک 

دعای مشمول 

صدمرتبه دعای مقاتل 

تسبیح حضرت زینب 

نادعلی 

نماز جعفرطیار و پنجشنبه بهجت و نماز رسول الله 

چله سوره حشر

ذکر یونسیه 

چله بسم الله 

چله حق شناس

توسل به مادر امام زمان و ام البنین و فرستادن صلوات برای ایشون

صلوات برای شهدا مثل شهید هادی و سامانلو اگه اشتباه نکنم 

شنیدم حاجت میدن خودم بعضی هاشو انجام میدم

1668
من دعای مشلول شنیدم خیلی سرچ کردم در موردش از امشب میخوام شروع کنم

مشلول دعاش میدونی اینجابزاری

واای این دعا خیلییییی قشنگه😍😍😍😍😍ب فارسیش هم بخون 

آره خیلیییییی معنیش خاصه

خیلی ها شنیدم حاجت گرفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشلول دعاش میدونی اینجابزاری

زیاده عزیزم... و یکم سخته 

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
چجوریه ختمش؟

اینجامهناز۹۹۹۹@ ختم گذاشتم بود هرکس هرچندتا بخواد برداره من۱۰۰تابرداشتم ختم بالای هزار بود اولمم بود نشنیده بودم حاجت گرفتم بعدم دوسه بارگذاشت برداشتم حاجت گرفتم

الانم خودم مثلا ۶۰۰بارمیگم باجوادالائمه ادرکنا

حاجتمم میخوام 

چجوریه ختمش؟

نیت کن مثلا ۵۰۰باربگی بعد باایمان بگو حاجتتم بخواه

1645