1600
1480

اینا همش الکیه

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

اصن ممكنه فالي حقيقت داشته باشه يا كسي همچين قدرتي داشته باشه؟؟؟؟ كسي تجربه اي داشته بگه لطفا من وحشتناااك نياز دارم

و ما ذنب قلبي ان كان لايقبل «بصباح الخير» إلا منك..!
اصن ممكنه فالي حقيقت داشته باشه يا كسي همچين قدرتي داشته باشه؟؟؟؟ كسي تجربه اي داشته بگه لطفا من وحش ...

همش بستگی ب اعتقادات خودت داره

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇
1432
بیا خصوصی برات بگیرم

فال چی میگیری؟؟

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
1601
من منتظریه خبرم .گفت ایشالا توی همین ماه میاد .یکی دیگ هم گرفتم گفت زودتر ازاون چیزی ک فکرشوکنی ...ن ...

عزيزم ميتوني ي فال برام بگيري؟

پروفايلمو کپي نکنيد لطفا😍😘مهربونا ميشه واسه مامان شدنم ي صلوات بفرستين؟😍😘ان شاالله هر کي اين امضا رو خوند حاجت روابشه😍
1547