2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نخوردن خوراکیهای یبوست زا مثل موز،برنج،خرمالو،....خوردن اب ولرم ناشتا،الو،برگه زردالووهلو،انجیر،کیوی،گردو،خاکشیرگرم،روغن زیتون وکنجد،بادمجان وکلا خورکیهای فیبردار،سالاد،سبوس گندم،ورزش وداشتن تحرک 

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
فصل بامیه ؛؛؛بامیه بپز مرتب دشمن یبوسته؛؛ودر دیگر اوقات عدسی ک روده ها رو مثل جارو  میشوره

بامیه پس بخرم

اهل خوردنش نیستم ولی اگه خوبه میخورم چه فصلی میاد؟

چطور بخورمش بپزم؟

به خدا اعتماد کن ⚘
وای چرا اطلاعات غلط میدید ب مردم سنا فوق العاده ضرر داره فقط و فقط برای یبوستهای خیلی طولانی و شدید ...

برو یکم مطالعه کن،

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
2738
برگ سنا بعد یه مدت که مصرف بشه بعد که قطع بشه تنبلی روده میاره. 

من استفاده کردم اینجوری نشدم

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

شلغم ،آب گرم به صورت ناشتا ، یه روزم یبوستم ده روز طول کشید با خوردن لواشک خونگی به مقدار زیاد درمان شد ،قورمه سبزی هم خوبه ،به شرطی که چربی چیلی باشه ،سبزیشم خالی خالی زیاد بخوری ، روغن زیتونم با غذاهات زیاد استفاده کن

2706