1600
1605

وای نمیشه من اینقدر دوا دکترم کردم گفتن چیزیت نیست یه داروهای پودریه برا کولونوسکوپی اونا رو یه بسته وا میکنم میخورم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

شربت آلمینیوم ام جی (اگر اشتباه ننوشته باشم) ب من جواب میده

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رژیممه💁 اگر رژیم دارین یا اطرافیانتون تجربه موفقیت امیز داشتن توصیه های خوبتون رو به منم بگید😘

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613

سلام بهترین راهش اینه که برگ سنا رو دم کنی عالیه

از عطاری تهیه کن

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

خوردن مخلوط پودرجوانه گندم دراب یه روز درمیان. خوردن پرتغال ابدار اخرشب. هرشب.   خوردن یه لیوان اب ولرم هرصبح ناشتا. خوردن خاکشیربا اب جوش.  خوردن چندتا دونه برگه زردالو درطول روز

8

برگ سنا روده هاتو نرم میکنه ملین هستش و یه عالمه خواص داره 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

یبوست رو میشه کنترل کرد با تغذیه سالم فیبر دار و ورزش 

باید همیشه تغذیتو مراقب باشی چون دوباره آدم یبوست میگیره

و بایدملین هارو استفادع کنی ببینی کدومش برات کارسازه مثلا برا یکی انجیر اثر داره برا یکی نه

چون مزاج هرشخص فرق داره هر ملینی به هرکسی جواب نمیده

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
1563
1614