2726

لطفا کسی باشه که خودش ویدئو میگیره نه اینکه ویدئوهای بلاگرای خارجی رو برداره بزاره.

❎لطفا توهین و شوخی نابجا نکننید و حرف غیر مرتبط نزنید،مرسی❎

منم خیلی دوست دارم  مخصوصا جلومو که خودم بتونم انجام بدم 

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

یه دونه فرزانه گلد هست  farzanehgold   اون خودآرایی یادمیده  توش چندتابافت دیدم

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط یه بار تیغ ماهی میخواستم

اونم تو نت سرچ کردم تو یه یوتیوب یه کلیپ دیدم که خیلی موثر واقع شد

اسم بافت رو سرچ کنی حله

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من فقط یه بار تیغ ماهی میخواستم اونم تو نت سرچ کردم تو یه یوتیوب یه کلیپ دیدم که خیلی موثر واقع شد ...

میدونی،میخوام فالوش کنم کل مدلاشو ببینم،یوتیوب سه سوته حجم نت تمومه و خب با این  سرعت اینترنتم که🤦‍♀️

میدونی،میخوام فالوش کنم کل مدلاشو ببینم،یوتیوب سه سوته حجم نت تمومه و خب با این  سرعت اینترنتم ...

اینستا ک بدتره

باز تو یوتیوب میتونی کیفیت فیلم رو خودت تعیین کنی

که حجمش کمتر باشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706