2737
2734
عنوان

وااای بیاید بگم چیکار کردم

304 بازدید | 21 پست

داستان فیلم ترکیه ای من

چندسال پیش از پسرداییم با واسطه خاستگاری کردم اونم گفت که دخترداییمو دوست داره و داره ازدواج میکنه بهش بگین فراموشم کنه ما مثل خواهر برادر بودیم ولی بعدش سرد شد ازم(بالاخره ازدواج کردن).دوسال بعد پسرخالم به همون پسردایی رفت گفت که منومیخواد بعد منم جواب مثبت دادم و ازدواج کردیم...

الان یه جورایی نگاه میکنه یه بارم تیکه انداخت آقاتووون کجاااست؟ به مامانش گفت پشیمون شدم با سارا(دخترداییه)ازدواج کردم ولی درحال حاضر مشکل خاصی ندارنا حالا بهتون بگم قبلنا دبیرستانی بودم سیبیلووو ولاغر مردنی ولی الان تعریف ازخود نباشه خشگل شدم معلومه داره میسوزه😊با پسرخالمم با عشق ازدواج کردم

😐😐😐😐😐خیلی خرتوخر شد با دقت بخونید 

چقد ازدواج فامیلی دارید!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

میشه بگم دیگه ب فکر پسرداییت نباش؟؟!

برات مهم نباشه الان چ فکری داره میکنه!!!

بعضی از فکر ها مسموم هستن!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

آره نمیدونم چرا یه سری فک میکنن طرف همونجور سیبیلو و زمخت میمونه نمیرن طرفش بعد که عقد کرد و یه دستی به سر و. روش کشید هی میگن میخواستیم بیایم و فلان 

البته قبلا که کسی اصلاح نمی‌کرد بیشتر بود

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706