2726
عنوان

کیا بچه بدقلق دارن یا داشتن الان بزرگ شده بیاین دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 71 پست

دختر منم   بدقلق بود  تا چهار سالگی بغلی بود  همش دهنش باز بود گریه 

الان بیست ساله است   دلم برا اون روزا تنگ شده

صبوری کن  سخته ولی شیرینی خودشو داره

انقددددددر زود میگذره   

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
واقعا ؟میشه از دخترت بگی ؟چجوری بود ؟کی بهتر شد اخلاقش همش میترسم تا بزرگ بشه همینجوری باشه

چرا این فکرو در مورد پسرت میکنی

دختر من بیش فعال بود و اتیسم هست ماشاءالله الان خانمی هست برای خودش ،یازده ساله س 

آموزشش دادم با هزار سختی و خیلی براش تلاش کردم 

کلام آخر....اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش پیش مامانت بزار خودت یه چند روز پیشش بیشن باهاش همونجا بازی کن بعد چند روز به‌ خونه مادرت عادت میکنه دختر من کوچیک بود اصلا خونه مادرم نمیموند الان که دو ساله شده روزی دو ساعت اونجاست .

دختر منم   بدقلق بود  تا چهار سالگی بغلی بود  همش دهنش باز بود گریه  الان ...

هیی..فککنم تااون موقع تیمارستانی بشم ازدستش

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2728
چرا این فکرو در مورد پسرت میکنی دختر من بیش فعال بود و اتیسم هست ماشاءالله الان خانمی هست برای خودش ...

من بچم دختره ...چون هیچ علایمی از اروم شدن دراون دیده نمیشه میگم نکنه همش هملنجوری بمونه

هیی..فککنم تااون موقع تیمارستانی بشم ازدستش

نمی شی   تازه من یکسالگی ش یه  بچه دیگه  آوردم 

دومی  ساکت و آرام بود 

ولی  خیلی  سخت بود برام شیر به شیر یکی هم اون طور زر زرو 

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
من خودم تو بچگیم مامانم میگه خیلی اروم بودم همش مثبت فکرمیکردم میگفتم بچم مث خودم اروم میشه ولی الان ...

دختررررررر من ماشاءالله انقدر غر غرو كه حد نداره از اولم همين بود پيش خودمون ميخوابيد تا يه گلاب به رو توالت ميرفتم از خواب بلند ميشد وحتي با پدرش كه بغلش ميكرد وتكان تكان ميداد هم أروم نميشد الانم يه جا اگه برم هم همينه دايم از دنبالش برم كه به خودش أسيب نزنه اخه بچه چي ميفهمه كلافم كرده بقيه بچه ها رو ميبينم كه با گوشي يا تبلت يا با مدادرنگي سرگرمند واز جاشون بلند نميشن حسرت ميكشم😪اينم بازي ميكنه ولي بيشتر از ٥دقيقه براش جالب نيس وراه رفتن وسرك كشيدن براش جالب تره خيلي هم وابستس خدا صبرم بده فقط آلان يكسال وهفت ماهش هست

۳ سالش شد بزارش مهد. حتما از اونجا خوشش میاد. اولا باهاش برو . کم کم ازش دور شو. بعد چند هفته دیگه م ...

وقتی خیلی عصبانیم میکنه فقط بااین فکر اروم میشم

نه عزیز مطمئن باش هر چی بزرگتر میشه آرومتر میشه ولی با چیزای آموزشی و بازیهای فکری سرگرمش کن هر چند که بنظرت میاد توجه نمیکنه ولی کم کم علاقه پیدا میکنه

کلام آخر....اللهم عجل لولیک الفرج
دختررررررر من ماشاءالله انقدر غر غرو كه حد نداره از اولم همين بود پيش خودمون ميخوابيد تا يه گلاب به ...

بخدا دخترمنم همینه دقیقا ...دخترتون چند سالشه 

مثلا میرین جایی چیکار میکنه

اصن مث باقی بچه ها کنارم نمیشینه حتی یه دیقه ...مدام بایددنبالش باشم که به چیزی دست نزنه به خودش اسیب نزنه ازخونه بیرون نره هرچی هم ببینه میخواد با پدرشم نمیمونه خب منم ادمم ...

2706