2726

یه دختردارم الان ۲سال و ۸ ماهشه ...بشدت بدقلق بودو هست از اولش جوری بود ک هیچ جا نمیتونستیم بریم اگه هم میرفتیم جایی یا کسی میومد اینقدر گریه میکرد ک اعصابم خورد میشد الانم اینقدررررشوخه که اگ جایی بریم همش باید دنبالش باشم از خستگی روانیم میکنه اصن پشتش ب زمین گیرنمیکنه مدام رو هواس خسته شدم بخدا یوقتایی گریه میکنم از دستش تو فامیل یه عالمه بچه هست هیچکدوم در این حد نیستن بیشفعالم نیس 😭😭

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

الان دردم اینه که بغیرازمن باهیچکس دیگه نمیمونه که لااقل یه ساعتی یه کلاسی برم یا تنها باشم استراحت کنم با مامانمم نمیمونه حس میکنم اسیر شدم حالم از خودمو این زندگی بهم میخوره رسما رد دادم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست نداشتم بیام تو تاپیکت منم یه بچه 13 ماهه دارم اما دائما به خودم میگم بچه من اینجوری نمیشه مثبت فکر کن تا مثبتش و ببینی

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728

مث پسر منه کمتر جایی میرم همه بچه ها حتی شلوغ ترینشون میشینن یا قابل کنترلن این نه پسر من دو سال و چهار ماهشه

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
الان دردم اینه که بغیرازمن باهیچکس دیگه نمیمونه که لااقل یه ساعتی یه کلاسی برم یا تنها باشم استراحت ...

از اول پیش کسی نمیزاشتیش؟؟

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐

خداحفظش کنهد.بره مدرسه انقدر آروم میشه همه حسرتتوبخورن الان شلوغی بگه تو این سن قابل تحمله ولی دوران ندرسه قابل تحمل نیست من دخترم ۱۸ماهشه ازدیوارراست بالامیره ماشالله😍

دوست نداشتم بیام تو تاپیکت منم یه بچه 13 ماهه دارم اما دائما به خودم میگم بچه من اینجوری نمیشه مثبت ...

من خودم تو بچگیم مامانم میگه خیلی اروم بودم همش مثبت فکرمیکردم میگفتم بچم مث خودم اروم میشه ولی الان جوریه که هرجا میریم همه رو کلافه میکنه 

الان دردم اینه که بغیرازمن باهیچکس دیگه نمیمونه که لااقل یه ساعتی یه کلاسی برم یا تنها باشم استراحت ...

دقیقا پسر منو توصیف کردی...میگن اگه یه خواهر یا برادر داشته باشه دست از سر پدر مادر برمیداره

از اول پیش کسی نمیزاشتیش؟؟

نه بخدا از بعد چهل روزگیش تا میرفتم ارایشگاه نزدیک خونه مامانم بود نیم ساعت میزاشتمش پیش مامانم میگف خودشو میکشه از گریه بعد چندبار مامانم گف دوس نداشتم بهت بگم ولی بچت خودشو هلاک میکنه از گریه ...

بزرگ میشن روبراه میشن...برای بعضی از بچه ها عادی هست.منم داشتم ولی الان دخترم خانمی شده 

واقعا ؟میشه از دخترت بگی ؟چجوری بود ؟کی بهتر شد اخلاقش همش میترسم تا بزرگ بشه همینجوری باشه

پسر منم نوزادی خییلی آروم و ساکت بود اما از یه سالگی به بعد خییلی اذیت میکنه ، الان ۴ سالشه بخدا روانی میشم از دستش انقدر جیغ میکشه و پا میکوبه 😢😤

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
2706