2737
2734

اینکارو نکن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی به خود دختر داره اگه احساسی باشه و عشق براش مهم باشه ممکنه خیلی اذیت شه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

به نظرم اگه مطمئنی حنما ادم خوبیه و دوستت داره

اوکیه 

و این که باید قیافشم دوس داشته باشی

کم کم مهرش به دلت میفته

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
2738

ازدواج سنتی همینه دیگه

مگه اینکه قصدت اول دوستی باشه

تا ببینی عاشق میشی یانه

ولی ماها که سنتی ازدواج کردیم از اول عاشق نبودیم

رفتارا و خوبیای طرف تو زندگی کم کم این محبت رو بوجود میاره. برا هردوتا طرف. نه فقط دختر

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
بستگی به خود دختر داره اگه احساسی باشه و عشق براش مهم باشه ممکنه خیلی اذیت شه

اگه احساسی باشه ، با اخلاق خوب شوهرش ، عاشق شوهرش میشه مثل من که روزی صد بار میگم خدایا شکرت همچین فرشته ای بهم دادی

2706