2726

دوستان خیلی وقته به کسی علاقه مندم و بالاخره تصمیم گرفتم بهش بگم چون ایشون اصلا منو نمیشناسه و هیچ جوره نمیتونم بهش نزدیک شم که بخوام امیدوار باشم اون پاپیش بزاره،بنظرتون چطوری حرفامو بهش بگم...یا اینکه به خودش بگم یا به اطرافیانش مثلا دوستاش

مستقیم‌نگو ممکنه تو ذوقت بزنه

ممکنه باهات دوست بشه و بعد یه مدت بهانه بیاره و بگه 

تو اومدی جلو

غیر مستقیم‌بهتره

جاهایی ک اون هست بری اما ضایع بازی در نیاری و...

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به دوستش که نه

بهتره به خودش بگی

البته غیرمستقیم خیلی بهتره

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.

مستقیم گفتن هم ایرادی نداره اصلا

فقط برمیگرده به روحیه و اخلاق شما

سنتون هم مهمه

اگه دختر عاقلی هستی از هرنظر فکراتو کردی

منطقی و محکمی 

برو مستقیم بهش بگو

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
مستقیم‌نگو ممکنه تو ذوقت بزنه ممکنه باهات دوست بشه و بعد یه مدت بهانه بیاره و بگه  تو اومدی ج ...

اخه دیگه کلافه شدم ازبس بهش فکر کردم😥نمیدونم باید چیکار کنم واقعا😥

ب خودش پیام بده..مطمئنم پشیمون نمیشی حتی اگه قبول نکنه حداقل حسرت توو دلت نمیمونه..آقایون ب مسائل پی ...

بنظرتون بهش بگم بیاد بیرون باهاش صحبت کنم بهتره یا تو چت؟

2706