1874
1955
عنوان

شما باشین کدوم رو انتخاب میکنین

306 بازدید | 35 پست

این ک یه دونه النگو متوسط داشته باشین، و هم یه دست مبل مدل راحتی 

بعد از اونجا ک پولتون ب خرید یکی از اینا میرسه کدوم رو انتخاب میکنین؟؟ البته ی جور حالت مثلا کادو دادن باشه ب طرف، همسرش ب خانمش

ی نفر پرسید گفتم از شماها نظرخواهی کنم،، 

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

طلا

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
1983

مبل راحتی یا اگر طلا باشه یه چیز به غیر النگو

از النگو بدم میاد

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

معلوووومه مبل راحتیییی

دلیل خوشبختیم💙پسرام💙 تموم زندگیم💙پسرام💙 باوجود💙پسرام💙عزیزدردونه و وروجکام💙که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم💙خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم💙 پسرم اوتیسمِ و به خاطر سختی‌هایی که میکشم ممکنه تو بعضی از تاپیکا درد دل کنم و بگم بچه اصلا خوب نیست و دردسره ، این حرفا اصلا به این معنی نیست که فرشته‌های زندگیمو دوست ندارم، کسایی که بچه‌های سالم دارن هم از این حرفا میزنن، من و امثال من که جای خود داریم... و در آخر ازتون میخوام برای من و پسرکم انرژی مثبت بفرستین که زودتر خوب شه، مرسی😚💙
1967

مبل خراب میشه میره بعدشم هروقت شد میخرم براخونه هست طلا یجورسرمایه براخانم هست

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

طلا

ممنون میشم برای شادی روح پدربزرگ ومادربزرگم صلواتی بفرستید هرروزتون به شادی وآرامش 😘                                                        دل نگرانی ام بابت تاخیر تونیست می دانم بالاخره می آیی،دلم شورمی زندبرای خودم.!برای ثانیه ای که قرارمی شود بیایی ومن هنوزباتوقرن هافاصله دارم...؟اللهم عجل لولیک الفرج❤                     (آرزوی قشنگِ من...)
8

دستبندخوبه یانیم ست یاانگشتر

بنظرم ایناازالنگو بهترن

1718