2726
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست
دو تا وام بود ۴۵۰۰ و ۲ میلیون تومنی ۱میلیون ۲۴۰ قسط دادم.زود فهمیدم دیگه ادامه ندادم من ک در امدم ...

عزیزم اینو جواب بده

خیر ببینی ان شاالله

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من محکوم به تمکین شدم شوهرم هربار کاری میکنه  که خودم بیام خونه بابام‌ اینبار چجوری برم که مح ...

ینی تو دادگاه عدم تمکین گفتین من برمیگردم اینجوری ناشزه نشدین؟ 

بعد برگشتین شوهرتون چطور رفتار کرد الان پیششین

2728
دو تا وام بود ۴۵۰۰ و ۲ میلیون تومنی ۱میلیون ۲۴۰ قسط دادم.زود فهمیدم دیگه ادامه ندادم من ک در امدم ...

عزیزم تو هر شهری ک هستی ی وکیل بگیر و تمام مدارکی ک داری بهش بده تا کاراتو درست کنه... اما اگر وام رو گرفتی بایدم قسطاشو بدی اما اگ سرت کلاه گذاشته بهتره وکیل بگیری 

ینی تو دادگاه عدم تمکین گفتین من برمیگردم اینجوری ناشزه نشدین؟  بعد برگشتین شوهرتون چطور رفتار ...

شوهرتون اول رفته دادگاه و گفته شما تمکین نمی‌کنید؟؟؟ 

شوهرم عدم تمکین زده یه ماه دیگه دادگاهه عدم تمکینمه نمیدونم بگم برمیگردم خونم یا بیخیال بشم و ناشزه ...

همچی بستگی ب خودت داره... میخوای باهاش زندگی کنی یا نه؟ 

خب درخواست طلاق اگر از طرف زن باشه مهریه بهش تعلق نمیگیره این طرح اکراه که جدیدا اومده این چیه  ...

میگی اونم ک میخواد طلاق بده پس میشه طلاق توافقی

2706