2726
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست
اگر دختری پدرش فوت کنه و ارث پدری نداشته باشه وظیفه کیه تامینش کنه؟

اگر کسی رو داشت بعنوان سرپرست ازش نگهداری میکنه

اگ کسی رو نداشت دادگاه براش قیم میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا در مورد وام های خونگی توضیه بدید

وام خونگی شرکت کردم.شریکی طرف وام گذاشته بودن.منم قسطمو سر وقت میریختم

حوصله توضیح ندارم😐☹

طرف گوشیشو خاموش کرده.نمیدونم چیکار کنم🙄

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2728
کسی ک خونوادش و شوهرش بعد عقد ب مشکل خوردن و خونوادش جهیزیه ندادن ودختره هم پیش شوهرش میمونه  م ...

جهیزیه تهیه کردن وظیفه ی زن نیست... زن ک میره خونه شوهرش حتی یک دونه جوراب هم نباید ببره... چون‌ وظیفه ی مرده... اما بر اساس عرف تو جامعه ی ما رسم شده ک زن جهیزیه بده

لطفا در مورد وام های خونگی توضیه بدید وام خونگی شرکت کردم.شریکی طرف وام گذاشته بودن.منم قسطمو سر وق ...

خیلی از این وام ها سر کاریه... اگ تا چند روز دیگه خبری نشد برید شعبه ی کیفری دادگاه و شکایت کنید اما اگ مبلغش کمه خودت بیشتر تو دردسر میفتی

2706