2726
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

1083 بازدید | 158 پست

اگ کسی سوال حقوقی داره در خدمتم... خیلی از ما خانوما بخاطر ندونستن قانون ب خودمون ظلم میکنیم.. اگ میدونستین قانون چقدر پشت بانوان هست منطقی تر عمل میکردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانم میتونه درخواست توافقی بده و نصف اموال رو بگیره مهریه رو ببخشه بجاش?!!

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
سلام ی سوال من پسرم ۱۶ سالشه اگه شوهرم فوت کنه  حضانت بچه هام دارایش ب پدر شوهرم میرسه

خودتونم میتونید حضانتش رو بگیرید 

چرا حضانت رو ب پدربزرگ میده؟؟؟ 

اگ دو طرف مصالحه کنند میتونه

چجوری خانم درخواست بده و مرد رو بکشه ب مصالحه ب نطرت ی وکیل میتونه بترسونتش?!!!یا ماششششلللله قانون زبون مردا رو دراز کرده?

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

سلام عزیزم خیلی خیلی گیرم

اگر کمکم کنین خیلی خیلی دعاتون میکنم

من میخوام مهریمو اجرا بذارم نمیدونم چندتاشو اجرا بذارم بهتره برام

114 تا سکه شوهرمم کارمند سپاهه ماهی 4 ونیم حقوقشه 

بنظرتون چقدرشو توقیف میکنن و چقد پیش قسط میبرن

یه دنا هم به نامش بود نمیدونم الان به نام کسی زده یانه اگر به نام کسی زده باشه میتونم پیگیری کنم

من پیش یه خانمی قرعه کشی داشتم قرار بود پنجاه ملیون بهم بده ده ملیون داد منم سفته پونزده ملیونی بهش دادم دیگه بقیه وامو بهم نداد قسطاشم تموم شد سفته رو گرو نگه داشته تا وام برادرم تموم شه بهم نمیده منم پولایی که یارام میریزن به جای واماشون فعلا بهش نمیدم تا سفته موبده البته پشت سفته رو نوشتم در ضمانت وام تا پایان وام میتونه رو سفته اقدام کنه

2706