1542
1480

اگ کسی سوال حقوقی داره در خدمتم... خیلی از ما خانوما بخاطر ندونستن قانون ب خودمون ظلم میکنیم.. اگ میدونستین قانون چقدر پشت بانوان هست منطقی تر عمل میکردید

ما همینیم ک هستیم، شاخ نیستیم چون گاو نیستیم، خاص نیستیم چون عقده نداریم، بالا نیستیم چون پرچم نیستیم. فقط یه آدمیم، چیزی ک خیلیا نیستن

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
عزیزم میشه کمکم کنی

بگو عزیزم

ما همینیم ک هستیم، شاخ نیستیم چون گاو نیستیم، خاص نیستیم چون عقده نداریم، بالا نیستیم چون پرچم نیستیم. فقط یه آدمیم، چیزی ک خیلیا نیستن
خانم میتونه درخواست توافقی بده و نصف اموال رو بگیره مهریه رو ببخشه بجاش?!!

اگ دو طرف مصالحه کنند میتونه

سلام ی سوال من پسرم ۱۶ سالشه اگه شوهرم فوت کنه  حضانت بچه هام دارایش ب پدر شوهرم میرسه

خودتونم میتونید حضانتش رو بگیرید 

چرا حضانت رو ب پدربزرگ میده؟؟؟ 

1432
اگ دو طرف مصالحه کنند میتونه

چجوری خانم درخواست بده و مرد رو بکشه ب مصالحه ب نطرت ی وکیل میتونه بترسونتش?!!!یا ماششششلللله قانون زبون مردا رو دراز کرده?

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم،

سلام عزیزم خیلی خیلی گیرم

اگر کمکم کنین خیلی خیلی دعاتون میکنم

من میخوام مهریمو اجرا بذارم نمیدونم چندتاشو اجرا بذارم بهتره برام

114 تا سکه شوهرمم کارمند سپاهه ماهی 4 ونیم حقوقشه 

بنظرتون چقدرشو توقیف میکنن و چقد پیش قسط میبرن

یه دنا هم به نامش بود نمیدونم الان به نام کسی زده یانه اگر به نام کسی زده باشه میتونم پیگیری کنم

من پیش یه خانمی قرعه کشی داشتم قرار بود پنجاه ملیون بهم بده ده ملیون داد منم سفته پونزده ملیونی بهش دادم دیگه بقیه وامو بهم نداد قسطاشم تموم شد سفته رو گرو نگه داشته تا وام برادرم تموم شه بهم نمیده منم پولایی که یارام میریزن به جای واماشون فعلا بهش نمیدم تا سفته موبده البته پشت سفته رو نوشتم در ضمانت وام تا پایان وام میتونه رو سفته اقدام کنه

1563
اگر دختری پدرش فوت کنه و ارث پدری نداشته باشه وظیفه کیه تامینش کنه؟

اگر کسی رو داشت بعنوان سرپرست ازش نگهداری میکنه

اگ کسی رو نداشت دادگاه براش قیم میگیره

آخه شنیدم حضانت رو ب پدر بزرگ میدن  

اینا تو فیلمه عزیزم 

لطفا در مورد وام های خونگی توضیه بدید

وام خونگی شرکت کردم.شریکی طرف وام گذاشته بودن.منم قسطمو سر وقت میریختم

حوصله توضیح ندارم😐☹

طرف گوشیشو خاموش کرده.نمیدونم چیکار کنم🙄

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
کسی ک خونوادش و شوهرش بعد عقد ب مشکل خوردن و خونوادش جهیزیه ندادن ودختره هم پیش شوهرش میمونه  م ...

جهیزیه تهیه کردن وظیفه ی زن نیست... زن ک میره خونه شوهرش حتی یک دونه جوراب هم نباید ببره... چون‌ وظیفه ی مرده... اما بر اساس عرف تو جامعه ی ما رسم شده ک زن جهیزیه بده

1547