2737
2734

در مورد بچه هاتون‌ و کارهای‌ که بلد هستن بگین‌

ار لجبازیشون‌؟آیا قهر میکنن؟تو بازی با بچه ها چطورن؟

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

قهر میکنه 

بابچه ها دیر ارتباط برقرار میکنه یا اصلا نمیکنه 

تو مهمونی هستیم اگه همه بچه ها برن تو حیاط یا اتاق بازی کنن دخترم پیششم میشینه و هرچی بهش بگم نمیره 

تو کلاس هم داستان های خودشو داره 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

دو قلوهای من ۲ سال و نیمه ان 

یکیشون دااااائم اون یکی و میزنه بی دلیل

موهاشو میکشه هولش میده میشینه رو کمرش

تا حالا ۴ بار مجبور شدیم کچل کنیم قل مظلومه رو

بعضیا هم تنهان هم دست تنها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم ۳ سال و ۱۰ ماه و ۱۵ روزشه 😁

قهر ک فقط گاهی اخماشو میکنه تو هم و ازش میپرسم چیه مثلا میگه باهم حرف نزن من عصبانیم 😆

چند لحظه بعد یادش میره

بدرمورد بازی هم فقط با داداشش میتونه خوب بازی کنه بدون مشکل

با بچه های دیگه تقریبا نصف وقت رو درگیرن بعدش باهم کنار میان

(    )
2731

تو کلاس همه بچه ها با آهنگ هایی که میزارن بپر بپر میکنن و ... 

دخترم فقط روی صندلیش میشینه و نگاه میکنه

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

من پسرم ۳ سالو ۷ ماهشه خیلیم ماهه خیلی ارومه لجبازیش خیلی کمه ! زود با کسی دوست یا صمیمی نمیشه !! با بچه ها دعوا نمیکنه مگه بخوان اسباب بازیاشو به زور بردارن !

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

توانایی هاشم

در همون اندازه ای که باهاش انگلیسی کار کردم بلده و حرف میزنه 

نقاشیش به مرور داره بهتر میشه و می تونه آدمک بکشه 

خیلیی کم قهر میکنه !! 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
2738

دخترم ۴سالشه.دخترخیلی بانظم و تمیزیه. ازبهم ریختگی خونه کلافه میشه😁سریع شروع میکنه جم وجور کردن و بهم کمک میکنه

الفبای انگلیسی رو بلده.تا۲۰ میشماره.تمام شعرای پویارو حفظه

قوه تخیل بالایی داره و بعضی اوقات برام قصه تعریف میکنه🤩

عاشق بازی باهمسناشه فقط مشکل اینه ک بااایدهمیشه مامان باشه توبازیاشون اگه دوستاش قبول نکنن قهرمیکنه میادپیش من!

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
تو کلاس همه بچه ها با آهنگ هایی که میزارن بپر بپر میکنن و ...  دخترم فقط روی صندلیش میشینه و ن ...

حس میکنم خیلی رفتار دخترتون شبیه پسر منه 🤔

البته پسر من اصلا قبول نمیکنه ک مهد بره 😥

تاحالا خانه کودک بردینش تنهایی ؟

(    )
حس میکنم خیلی رفتار دخترتون شبیه پسر منه 🤔 البته پسر من اصلا قبول نمیکنه ک مهد بره 😥 تاحالا خانه ...

خانه کودک که میبرم باید خودم برم باهاش بازی کنم وگرنه پیشم میشینه 

دو سه بار آخر که بردمش فقط نشستم و نرفتم باهاش بازی کنم

گفتم شاید خودش بره ولی نرفت 

دختر من ۳ سال و ۴ ماهشه دیر به حرف اومد الان خیلی خوب شده حرف زدنش ولی خوب هنوز گیر میکنه تو حرف زدن اینم بگم دو زبانه هست

گاهی میره‌ تو خودش انگاری با دیوار حرف میزنم اصلا جواب مو نمیده 

رنگها و حیوانات و اعداد و حروف و اشکال هندسی و خیلی چیزها رو ....میشناسه 

وقتی بچه تر بود اگر میخواست کسی رو بزنه نمیذاشتم الان فقط کتک میخوره و وایمیسه‌ گریه کردن تو جمع ۲۰ دقیقه اول بهم میچسبه‌ بعد میره نگاه میکنه به بچه ها بعد نیم ساعت میره‌ تو بازی 

قهر میکنه  بابچه ها دیر ارتباط برقرار میکنه یا اصلا نمیکنه  تو مهمونی هستیم اگه همه بچه ...

چند سالشه دقیق؟

حس میکنم خیلی رفتار دخترتون شبیه پسر منه 🤔 البته پسر من اصلا قبول نمیکنه ک مهد بره 😥 تاحالا خانه ...

دخترم خیلی تا دو سال و نیمش خوب بود از وقتی بردمش مهد اینجوری شد 

😔 یه ۱۵ روزی رفت مهد و دیگه نبردمش 

الان کلاس زبان مادر کودک میریم

نمیره با تیچرش تو حیاط وقتی همه میرن واسه بازی 

یا با آهنگ هایی که میزارن نمیره جلو که بپر بپر یا کارای دیگه انجام بدن 

خانه کودک که میبرم باید خودم برم باهاش بازی کنم وگرنه پیشم میشینه  دو سه بار آخر که بردمش فقط ...

ای بابا 😧

پسر منم دقیقا تا چندماه پیش همینطور بود

ولی حس میکنم جدیدا ک داداشش یکم بزرگتر شده رفتاراش داره بهتر میشه

من ک کم کم دارم ب فکر مشاوره میفتم 😧

(    )
2706