1711
1714
عنوان

با دکتر دخترم حرف زدم...

5965 بازدید | 149 پست

هشیاریش رفته رو 5

حالشم خوش نیست.. 

برا تراک گلو رضایت ندادم گفتن چن روز صبر میکنن

ولی گفت تنها بچه ی توی بخشه که بدون دارو خواب آور به دستگاه وصله ولی بهوش نمیاد. 

التماس میکنم برا شما که کاری نداره پربازدید کنید من به دعاهاتون نیاز دارم... خدا جوابمو نمیده 😔دیگه حتی نا ندارم گریه کنم فقط وایسادم تماشا میکنم ببینم چی میخواد بشه... اگر لطف کنید دعاش کنید ممنونتونم... دعا کنید راحت شه. دل من به جهنم.. من خودخواه نیستم.. زجر نکشه فقط دخترم.. شفای کامل بگیره راحت شه

😭

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

وای عزیزم بهتر نشده بود مگه ؟

خدا بهت صبر بده آیت  الکرسی می خونم براش

تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم❤    تیکر تولد یه عشق😍💙کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙
1718
1665

دعا میکنیم براش خودتم دعا کن خیلی ناامید نباش 

به امید خدا حالش خوب میشه دلمون روشن باشه و انرژی مثبت بفرستیم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
1709

من از دیشب که پستت رو دیدم همش دارم برای سلامتی دخترت دعا میکنم

خدا به دلت ارامش بده 

شما خیلی مادر قوی هستی

خدا انشاالله دختر قشنگت رو شفا بده 😔😔😔😔

پسر اردیبهشتی مامان ، عاشقتم😘😘😘
1695