1676
1605
عنوان

با دکتر دخترم حرف زدم...

5931 بازدید | 149 پست

هشیاریش رفته رو 5

حالشم خوش نیست.. 

برا تراک گلو رضایت ندادم گفتن چن روز صبر میکنن

ولی گفت تنها بچه ی توی بخشه که بدون دارو خواب آور به دستگاه وصله ولی بهوش نمیاد. 

التماس میکنم برا شما که کاری نداره پربازدید کنید من به دعاهاتون نیاز دارم... خدا جوابمو نمیده 😔دیگه حتی نا ندارم گریه کنم فقط وایسادم تماشا میکنم ببینم چی میخواد بشه... اگر لطف کنید دعاش کنید ممنونتونم... دعا کنید راحت شه. دل من به جهنم.. من خودخواه نیستم.. زجر نکشه فقط دخترم.. شفای کامل بگیره راحت شه

😭

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

وای عزیزم بهتر نشده بود مگه ؟

خدا بهت صبر بده آیت  الکرسی می خونم براش

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم❤    تیکر تولد یه عشق😍💙کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙
1677
8

عزیز دلم به خدا خیلی برات دعا کردم بازم می کنم ولی خدا حواب منو نمیده😭😭😭😭

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

دعا میکنیم براش خودتم دعا کن خیلی ناامید نباش 

به امید خدا حالش خوب میشه دلمون روشن باشه و انرژی مثبت بفرستیم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

من از دیشب که پستت رو دیدم همش دارم برای سلامتی دخترت دعا میکنم

خدا به دلت ارامش بده 

شما خیلی مادر قوی هستی

خدا انشاالله دختر قشنگت رو شفا بده 😔😔😔😔

پسر اردیبهشتی مامان ، عاشقتم😘😘😘
1645