2410
2553
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26307 بازدید | 508 پست

پسرم 2 سال و 3 ماهشه یه چندماه پیش شوهرم موهاشو تقریبا این مدلی کوتاه کرد باهاش قهر کردم و دعوایی ک توی این 7 سال ازدواج اینجوری بد باهاش صحبت نکردم یعنی اعصابم خراب شد حساااابی اونم هی میخندید من اتیشی میشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی ارایشگاهایی هس مخصوص بچه ها

کلی اسباب بازی و روشهای مخصوصی دارن برای اینکه حواس بچه رو پرت میکنن و جون میده برا بچه هایی ک ترس دارن

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

فقط ایناروس گفتنت😂

همش یادم میفته خندم میگیره

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2720

من چندسال پیش فیلم یوزارسیفُ دیدم الان بعد از چندسال یادم افتاد یه کاراکتری به نام ایناروس بود تو فیلم🤣🤣🤣🤣🤣 ببخشید من کلی خندیدم

نگران نباش ببر بده آرایشگاه درست میکنن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
یعنی تا۱۵روز درست میشه😓

متم زدم جلوی موهای دخترمو با بغلاش نگران نباش در میاد دختر من از بس پایینو نگاه کرد منم چتریشو بالاتر از حد معمول کوتاه کردم اصلا نمیذاشت راحت بزنم 😂😨

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2714
وای نمیره انقدر گریه میکنه نفسش میره😔

شب یلدا ژل بگیر و تافت موهاشو کلا بده بالا 😂😂

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706