1542
1480
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 23862 بازدید | 507 پست
هیییچی تو خونه تافت میزنم همش جلو چشمم نباشه

ای حونم چه نازه موهاش

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

این‌جوری یه وری میکنم تا بلند شه

چندسالشه این عروسک

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
ای حونم چه نازه موهاش

خرابش کرد مادرشوهرم بلندش کرده بودم برای آتلیه اینم دیده رو چشاش میفته زده بود واااای دیوونم کرد اون روز اعصابم الآنم خرده ازش ولی بهش گفتم دیگه نزن هروقت بلندش کردم همسرمم دیده بود گفته بود مامان دعوا میشه الان خونمون خخخخ من خ حساسم رو موهاش آخه نگران نباش توم بده بالا حرص نخور خوبه تو خودت خرراب کردی کم حرص میخوری

غروب زیباست اما نه در غربت.....   
1546
خرابش کرد مادرشوهرم بلندش کرده بودم برای آتلیه اینم دیده رو چشاش میفته زده بود واااای دیوونم کرد اون ...

الان شوهرم میاد موندم چی بگم😓😓

دوازدهم دی سه سالش میشه عزیزم

قدش چنده گلم؟

1432
اینم قبل کوتاهی موش

خیلی نازه موهاش ماشالله

1601
وای نمیره انقدر گریه میکنه نفسش میره😔

عزیزم پسر منم از آرایشگاه میترسه،منم خودم کوتاه میکنم،امامن ازقیچی خیلی کم استفاده میکنم،با ژیلت کارمیکنم اما با احتیاط هیچوقتم خطا نمیکنم🤗🤗😁😁😁😎😎😎اینم عکسش

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

ای دختر ...بچت رو خرابش کردی..ببر فردا حتما ارایشگا موهاشو درست کنه.اخه تو چه فکر کردی که خودت اومدی موهای پسر بچه رو کوتا کنی بخدا دوست داستم پیشم بودی یکی میزدم توی سرت..

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم خوبا اگه بو داشتن؛ بوی نارنگی میدادن🍊🍊🍊
1578