1542
1480
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 23860 بازدید | 507 پست

چقد ناز بودن موهاش 😣

انگار كاسه گذاشتي رو سرش كوتاهشون كردي 

چه كاري بود خواهر من😂😂

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا خودت حافظ هديه اي ك بهم دادي باش💜
یعنی تا۱۵روز درست میشه😓

متم زدم جلوی موهای دخترمو با بغلاش نگران نباش در میاد دختر من از بس پایینو نگاه کرد منم چتریشو بالاتر از حد معمول کوتاه کردم اصلا نمیذاشت راحت بزنم 😂😨

دخترم حاصل عشقمونه عشقی که شعله هاش هرروز بیشتر از قبل شعله ور تر میشه ...خوش اومدی دخترم تو بهترین هدیه ی خداوندی .....دوست دارم عشقم... دوست دارم دخترم 😘😘😘

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

😂😂😂

بغل گوشاشو میشه یکی کرد،  دو طرفه کامل کوتاه کن،  مد هم هست.  البته آرایشگر میتونه.  

جلو هم که خیلی کوتاه کردی، نمیشه کاریش کرد.  

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

سخت نگیر من نزدیک عروسبم بود خواهرم گفت بیا یکم جلو موهاتو کوتاه کنم ...جوری رید  هیچجوره نمیشد جمعش کرد   خط قیچی رو موهام مونده بود 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
1563

مرمری جون شب یلدا ک طوری نیس...نزدیک تولد دخترم بود جلو موهاش خیلی بلندشده بود میرف تو چشماش وقتی خواب بود نوک موهاشو زدم اما موهاش پرید رف بالا وااای افتضاح شد هرکی دید کلی منو فحش داد...خودما کشتم و کلی تقویت تا بعد از سه ماه الان بلندشده 

الهم عجل الولیک الفرج
وای نمیره انقدر گریه میکنه نفسش میره😔

پسرمنم اینطوری بود یبار خودم انقد گریه کردم که چرا واینمیسه درحدی بود که لگد زد تودهن ارایشگر...یباردادم داداشم براش کوتاه کرد ترسش ریخت خوب شد دیگه حالاهنش میبرم ارایشگاه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘

یه جور عنوان زدی مرمری ام انگار چیکار کرده شما الان باید چهرتو شطرنجی کنی عزیزم با این گندی که زدی 😂

طفلی قبل اصلاح چه ناز بوده 

ولی خاطره میشه اشکالی نداره یکی دوماه دیگه حله

ای جوووووونمممممم😂😂😂😂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات

خب عزیزم یه ارایش ماهرو بیار خونتون با هماهنگی و همکاری شوهرت بعد تایم کاریش، هر زمان که راحت بود البته لطفا اقا باشه تا بتونه مدل فشن یا از این جدیدا در بیاره شما هم پزشو بدی بگی مد شده ....

1547