1608
1609

موهای پسرم خیلی بلند شده بود میرفت تو چشمش ازونجا ک فوبیای ارایشگا داره و قبلا خودم کوتاه کرده بودم و خوب شده بود امروزم اومدم کوتاه کنم ک گند زدم😓چه غلطی کنم شب یلدارو فقط😭 بچه ها یکی بغل های گوشش کوتاه تر و یکی بلند تره دقت کنین جلوشم که شبیه ایناروس تو فیلم یوزارسیف شد 😭

این عکسه قبله کوتاهیش

اینم بعدش این بعل یکی گوشاشه

اینم بعل اون یکی گوشش😭

اینم پشتش😐

اینم جلوشه

بچم زشت شد موهاشم داغون شد بگید چه غلطی کنم الان 

بعد تموم شدن کارم رفت جلو اینه پنج دقیقه با این قیافه 😑خیره به اینه بود

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

زود در میاد

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

من ببخش خیلی خندیدم.  

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1432
1601

الهی🤣😆😂😂😂

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)

ریدی خانومی😂 

قبل کوتاهی چه ناز بود 😂

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
فقط اینکه ببر بده آرایگر جمع و جورش کنه

وای نمیره انقدر گریه میکنه نفسش میره😔

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1611