2733
2734

چطور میتونین بچهسالم تونو سقط کنین، چطور میتونین بچه تونو بفروشین، پول ندارین خانواده و ....

خب سختی رو تحمل کنین مثل خیلیا که زجر کشیدن ولی بچشونو فدای راحتی خودشون نکردن

اینجور آدما از حیون کمترن 

متاسفم به اینا آدم نمیگن

اصلا حرفات درست نیست چون تو موقعیت این آدما نبودی...من به چشم دیدم زنی بچه اش رو سر راه گذاشته و تا مدت ها مثل دیوونه ها دور همونجا میچرخید...الکی چیزی نگو وقتی نبودی جای اون شخص

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایقد سیاه و سفید نبین  مخصوصا سقط تو سنین پایین جنین بهترین کاره تا اینکه یک بچه با کلی مشکلات و عقده بار. بیاد. بشه انگل جامعه

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

مگه ادم چندبار زندگی میکنه که بخاطر یه موجودناخواسته زجر بکشه و اون بچه بیگناه رو هم عذاب بده ؟البته من فقط یه بار حامله شدمو دخترمو دارم سقط نکردم ولی بعضیا انقدر شرایط زندگیشون افتضاحه سقط بهترین راهه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
اونا ادم نیستن من حامله م شرایطم خیلی داغونه از لحاظ زندگی و روحی میخام بچم به دنیا اومد برشدارم و ب ...

و فکر میکنی حاملگیت درسته؟

این نهایت خودخواهیه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
مگه ادم چندبار زندگی میکنه که بخاطر یه موجودناخواسته زجر بکشه و اون بچه بیگناه رو هم عذاب بده ؟البته ...

واسه اوایلش شاید نه بچه 5ماهه که جون داره و تکون میخوره

و فکر میکنی حاملگیت درسته؟ این نهایت خودخواهیه

پا به ماهم 

ناخاسته باردارشدم الان مادرشوهرم با ما اشتیشون شده باعث شده شوهرمو پر کنه بیوفته به جونم یه روز خوش ندارم از کتک و بدبختی 

میخام بچمو بردارم و برم 

من یه خانواده رو میشناسم که ۵ تا بچه داشت با وضع مالی خیلی بد و ... دختر آخر رو فروختن یه خانواده پولدار بچه رو گرفتن و از ترس اینکه ازشون پس نگیرن رفتن خارج. مادر اصلی انقدر ضجه و زاری می کرد و دلتنگ دخترش بود بعد چند سال. همه اش میخواست بچه رو ببینه. میگن دختر کوچیکه کپی خواهر بزرگش هس. اونایی که هر  دو خانواده رو میشناسن گفتن. الان البته اون ۴ تا بچه سرنوشت خوبی دارن ازدواج کردن و همه سر کار دولتی میزن. شاید اگه پنجمی رو هم بزرگ می کرد اونم مثل اینا میشد. ولی خب الانم برای اون دختر بد نیس. تو ناز و نعمته. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
اصلا حرفات درست نیست چون تو موقعیت این آدما نبودی...من به چشم دیدم زنی بچه اش رو سر راه گذاشته و تا ...

غلط کرده اون بچه چه گناهی داره

خودتو بذار جای اون بچه بی گناه، چرا باید نیومده بی کس باشه

2706