1676
1605
عنوان

بهم نخندين لطفا (يه سوال دارم)

420 بازدید | 61 پست

سلام

من يه مزاحم تلفنى دارم

سوالم اينه اگر برم نمايندگى سيمكارت(ايرانسل)

و شمارشو بدم 

امكانش هست كه نام_و_نام_خانوادگى#  

طرف رو بهم بگن؟!!!

فقط ميخوام بفهمم كيه؟

اخه هرچي درموردم ميگه درسته!!!

ميدونم آشناس!

ولي دارم ميميرم از كنجكاوي كه بدونم كار كدوم يك از اقوامم هست!!!

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

نه اطلاعات نمیدن 

جاهای خالی زندگی آدما مثل یه درد مزمنه، با دوستات میری بیرون، سرکاری سرت شلوغه، میری مسافرت...اما تو غروب یه روز تعطیل وقتی خبری از روزمرگی های زندگیت نیست، یکهو زخم کهنه ت سر وا میکنه با همون شدت اونقدر به قلبت میکوبه که یادت بیاد خلأهای زندگی با هیچ سرگرمی پر شدنی نیستن، و اینه همون واقعیت تلخی که یادت میندازه این درد مزمن مهمون همیشگیت بوده حتی اونوقتا که داشتی میخندی تا شاید فقط شاید حجم نداشته هاتو فراموش کنی، و من چقدر از این حالت بینابینی بیزارم.
8
یه برنامه هست شوهرم داره باهاش میفهمه ... ولی نمیدونم اسمش،چیه

اسمش فهمیدی منم تگ کن مرسی

فکر کنم این بدبختی‌هایی که داریم میکشیم به خاطر اون پیاماییه که توش ‌نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی‌بینی😂😂بچه ها غصه نخورین یه روزی ام میرسه همه این بدبختیا تموم میشن ..و بدبختیای جدیدی شروع میشن! بهتون قول میدم!!! 😐😂😂ﮐﺪﻭﻣﺸﻮ ﻣﯿﺘﻮﻧﯾﺪ 3 ﺑﺎﺭ ﺗﻨﺪ ﺑﮕﯿﺪ؟؟؟1. ﭼﯿﭙﺲ ﭼﺴﺐ ﺳﺲ2. ﻟﻮﻟﻪ ﺭﻭ ﻟﻮﻟﻪ3. ﯾﻪ ﯾﻮﯾﻮﯼِ ﯾﻪ ﯾﻮﺭﻭﯾﯽ4. ﺁﺏ ﻟﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﺑﻠﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﻟﺒﺎﻟﻮ5. ﺳﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ ﺳﻪ کیسه ﺳﯿﺮ6. ﭼﻪ ﮊﺳﺖ ﺯﺷﺘﯽ7. ﺷﻴﺦ ﺷﻤﺲ ﺍﻟﺪﻳﻦ , ﺷﺨﺺ ﺷﺎﺧﺼﻲ ﺑﻮﺩ8. ﺳﭙﺮ ﺟﻠﻮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻘﺒﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﺳﭙﺮ ﻋﻘﺐﻣﺎﺷﯿﻦ ﺟﻠﻮﯾﯽ9. ﮐﺎﻧﺎﻝ ﮐﻮﻟﺮ ﺗﺎﻻﺭ ﺗﻮﻧﻞ10. ﺭﻳﻠﻪ ﺭﻭ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭ ﺭيله✋😂فعلا تو قرنطینه این کارا رو انجام بدیدن تا ببینیم چی میشه 😂😂😂

نه نمیدن  من پرسیدم  گفت باید از مراجع قضایی نامه داشته باشی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

میشه بمنم بگی؟خیلی احتیاج دارم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

ميشه از همسرتون سؤال كنيد و جواب بدين؟؟

مهمه برام

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!
1645