2726

كدومش بهتره؟

اعتباريش رو ميگمآ:)

از هر نظر

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همراه دوم 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

یادمه ایرانسل یه خوبی داشت ک وقتی شارژنداشتی میشد پیام رایگان به طرف بفرستی از ازطریق سیم کارت ها هم بهم دیگه فکرکنم میشد شارژ بریزی.نمیدونم الانم همینطوره یانه .

کدوم خط اینترنتش بهتره؟؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
ایرانسل خیلی بهتره....هم آنتن دهی...هم اینترنتش...هنه چیش روی حساب تره

من قبلا ایرانسل داشتم سوزوندمش گفتم همراه اول بگیرم ببینم چجوریه..الان اصصصصصصلا راضی نیستم..میخام دوباره برگردم به ایرانسل جونم😍😂😂

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

همراه اول توی خیلی از روستاها هم آنتن میده و اینترنت داره در حالی که ایرانسل اینجوری نیست

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

تو این قطعیا متوجه شدم بدبختترینش همراه اوله 

قبلا فک میکردم از بقیه ش بهتره 

زودتر از همه قط شد دیرتر وصل شد 

سرعت و دانلود و نتش خوبه همراه اول 

ولی اینستا رو ظاهرا اینایی ک ایرانسل دارن بهتر باز میکنن 

قط و وصل نمیشه براشون

همراه اول آنتن دهیش خوبه

2706