1676
1605

قوری چای سازم شکست خورد شد

مارک بوش قرمز حالا از کجا بگیرم قوریشو توروخدا اگه میدونین یا آشنا دارین بگین خیلی دوسش داشتم کلی براش گریه کردم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

من گوری ساده چینی گچی گذاشتم جاش .

هر گوری میتونی استفاده کنی .

مهم کتری است که خراب نشه 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .

منم دو سه ماه بود عروسي كرده بودم

قوري چايي سازم ترك خورد

اما نمادين نگهش داشتم

توي قوري معمولي دم ميذارم

گريه نداره وسيله همينه ديگه

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم تيكر تولد يك سالگي فرزندم 
1665
من گوری ساده چینی گچی گذاشتم جاش . هر گوری میتونی استفاده کنی . مهم کتری است که خراب نشه 

گوري ❌

قوري ✅

منم قوري ساده استفاده ميكنم

ترك خورده رو نمادين گذاشتم مونده

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم تيكر تولد يك سالگي فرزندم 
گوري ❌ قوري ✅ منم قوري ساده استفاده ميكنم ترك خورده رو نمادين گذاشتم مونده

اشتباهی نوشتم ههههه 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .
خاک عالم بر سر این بنده خدا  

خاک عالم بر سر خودت عزیزم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
ای کاش واسه من می شکست دست بچه ام نمی شکست واسه مال دنیا و وسیله‌ی دنیا گریه نکن ،،،،خودتون سلامت با ...

من بچه ندارم که بگم فدا سرش خودمم که فقط ظاهرم سالمه داخلیم داغونه کمرم پاهام از درد تیر میکشه سرفه شدید میکنم که انقد فشار نیاد روم که کمرم بیشتر درد میگیره

بزن اینترنت پیداکن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه