1596
1578
عنوان

بیاین ببینم چه شکلی هستین😂+عکس

730 بازدید | 87 پست

خودم اسفند😁

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کن.مثبت بیاندیش،مثبت عمل کن،مثبت حرف بزن؛تا نتایج کارت مثبت ،از آب در بیاد.به توانایی هات شک نکن🤗😌😌

ن قبول نیس از همه تعریف کرده ک 😂

تو گروه خانوادگی دعوا شد عموم گفت: zer nazanin ، گفتم عمو نازنین کیه یهو زن عموم اومد گفت ناصر نازنین کیه؟ دعوارو بیخیال شدن فردا قراره طلاق بگیرن     

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

دی ماهیم 😂😂

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

بهمن

بعد همیشه اینجا میگم ماهم هیچکس قبول نمیکنه 😂😂

چه دریایی میان ماست خوشا دیدار ما در خواب ... چه امیدی به این ساحل؛ خوشا فریاد زیر آب ... خوشا عشق و خوشا خون جگر خوردن ... خوشا مردن خوشا از عاشقی مردن ...
1432

دی

بی نظیر و بهترینه😎😎

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

شهریور 

مگ داریم بهتر از این آخه 😻😻

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1537

مهر

راست گفت😁

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
من شهریوری ام 

منم😍😍😍

شازده ننت درخواست دوستی نده چون اعصاب ندارم آبرو برات نمیزارم😂  😂😂😂😂😂درضمن اونایی که میگن پروفایلت خیلی با حاله بهشون میگم قابلتون رو نداره😍😍 نه شوخی کردم کپی نکنین😂😂😂😂
1547