2737
2734

من اطلاعی ندارم

چرا نمیبریش دکتر ک خیالتم راحت بشه و اگه خدایی نکرده مشکلی بود زودتر ببریش گفتاردرمانی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نچ طبیعیه بچه ها تا بتونن تکلم صحیح رو یاد بگیرن یکم طول میکشه 

و اینکه بکنت سنی برای شروع نداره عواملی باعث ایجادش میشه که از زمانی که بچه شروع به حرف زدن میکنه ممکنه خودشو نشون بده 

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم
2731
من اطلاعی ندارم چرا نمیبریش دکتر ک خیالتم راحت بشه و اگه خدایی نکرده مشکلی بود زودتر ببریش گفتاردرم ...

دوروزه اینجوری شده گفتم بیشتر بگذره شاید موقتی باشه

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
عزیزم تا پنج سالگی مشکلی تداره پیش میاد اکثرا خودش خوب میشه  فقط نذار متوجه بشه مشکلی هست نگو ...

ممنونم ازتون

نچ طبیعیه بچه ها تا بتونن تکلم صحیح رو یاد بگیرن یکم طول میکشه  و اینکه بکنت سنی برای شروع ندا ...

مرسی 

دوروزه اینجوری شده گفتم بیشتر بگذره شاید موقتی باشه

عه خب پس ایشالا مشکلی نیست و همینطور ک دوستان گفتن طبیعیه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

اتفاقا هرچی سریع تر به گفتاردرمانی مراجعه کنید. با راهکارهایی که گفتاردرمانگر میده مشکل بچه تون زودتر حل میشه. موردهایی دیده شده که با وجود سن کم به علت مراجعه دیر مشکلشون شدیدتر شده. اینو به اینخاطر نمیگم که استرس بگیرید اتفاقا هرچی نگرانیتونو جلوی بچه نشون بدید بدتره. با اقدام به موقع خیال خودتون راحت تر میشه 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕