2733
2734

قبلا یه همکار زن داشت باهمین فامیل که بشوهرم قرار داشت. 

فامیلش دیدم زنگ زده گفتم لابد همونه. 

اول زنگ زدم ج نداد

عصرش خودش زنگ زد ج ندادم

بعد یه روز دیگه زنگ زدم ج نمیداد مشکوک شدم رفتم اداره شوهرم دیدم یه زنی حدود40 داره گوشیش زنگ میخوره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من كه متوجه نشدم يكي متوجه شد توضيح بده خلاصه

یه زنی هم فامیل با اون زنی که همکارشوهرمه وباش قرار گذاشته تو اداره شه. 

من فک کردم اونه خواستم ته توش دربیارم ولی چیزی نگفتم فقط چن تا زنگ ولی زنه ولم نمی‌کرد می گفت شناختمت تو محمد اسی هستی

بعد بم پیام داد فک نکن من نمیدونم تو پسرت بزرگه چرا گوشیت دادی دست دختر کوچیکه آقا محمد من نمی دونم ...

واااي  

نگووو

خب؟

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738
واااي     نگووو خب؟

هیچی دیگه دلم میگفت الکی بهش بگم آره محمدم حرف زیر زبونش بکشم آخه زن شوهر داره از این تریپ های اداری متشخص. 

گفتم نه بابا ولش کن یهو بفهمن خانوم آقا فلانیه آبروش بره. 

یه زنی هم فامیل با اون زنی که همکارشوهرمه وباش قرار گذاشته تو اداره شه.  من فک کردم اونه خواست ...

ببخشید اما منم متوجه نشدم یه خانم که هم اسمه زنی که با شوهرت قرار میزاشته همکار شوهرته؟

ببخشید اما منم متوجه نشدم یه خانم که هم اسمه زنی که با شوهرت قرار میزاشته همکار شوهرته؟

آره هر 2 یه فامیل

منم شک کردم زنگ زدم صداش بشنوم ولی ج نداد رفتم ادارش از دور دیدمش. 

ولی اون پیام بارونم کرد که تو اس آقا هستی ومحمد. چرا گوشی دادی بچه ت. من باهوشم شناختمت

2706