2726
عنوان

وفتی برا داداش یا برادر شوهرتون میرین خواستگاری...؟!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 46 پست
یکی دیگه میخاد زندگی کنه ما ملاکامونو بگیم؟؟؟ فوقش ما ملاکمون اینه طرف زبونش دراز نباشه بقیش بماچه

منظورم جلسه اول ک مادر خواهر میان

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما برا داییم رفتیم خواستگاری کلا حکم همراه داشتیم و ی سری سوالات عرفی خب بدونیم رسم رسومشون چیه چقد ب هم میخورن خانواده ها و الا دختر و پسر ک خودشون باید همو پسند کنن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
من باب نصیحت برای برادرشوهرتون پا نشین برین جلسه ی خواستگاری  وای من دوتا جلسه ی خواستگاری این ...

من نمیخام برم و برادر شوهرم ندارم😐

میخام ببینم اونا چیو در نظر میگیرن🙄

من پسر هستم ی مدت هم املاک داشتم هرجا برم ناخودآگاه خونه طرف و اول کاری فی میزنم 😂😂😂😂😂

😐😐😐

ببخشید ولی کسی ک بخاطر مال و املاک میاد همون بهتر ک نیاد

جلسه هایی ک مادر و خواهر میان فقط منظورمه ب چی توجه میکنن؟

الان من متوجه نشدم شما میخوایی بری خواستگاری یا میان خواستگاری شما!!!!

دروهله اول برخورد،بعد اعتماد به نفس طرف و ارامش،اخرشم لباس و ارایش

زیبایی عروس خانم ، نحوه لباس پوشیدن عروس خانم و خانوادشون ، نوع پذیرایی، نحوه صحبت افراد خانواده، البته بعضی خانواده ها به چیدمان و وسایل منزل و متراژ منزل و شغل پدر عروس خانم و تعداد خواهر برادر عروس خانم هم اهمیت میدن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
الان من متوجه نشدم شما میخوایی بری خواستگاری یا میان خواستگاری شما!!!! دروهله اول برخورد،بعد اعتماد ...

میان خواستگاری کلا میخام بدونم خانواده پسر چ چیزایی در نظر میگیرن😅

من نمیخام برم و برادر شوهرم ندارم😐 میخام ببینم اونا چیو در نظر میگیرن🙄

خوب منم تورو نگفتم من کسایی رو گفتم که به عنوان عروس خانواده پا میشن میرن جلسه خواستگاری😑😐

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
😐😐😐 ببخشید ولی کسی ک بخاطر مال و املاک میاد همون بهتر ک نیاد

البته اونو من باب بزاق غرض کردم،کاملا حرفت درسته زندگی باید بر پایه های منطق و دوست داشتن بنا بشه نه عشق و حال و املاک ،ولی مال و املاک هم مسئله مهم و قابل اقمازه

2706