1608
1609

چی براتون مهمه؟چ ملاکایی؟

واقعا تو این نیم ساعتی که خواستگار میاد به چیا توجه میکنن؟🙄

کاربر چند ساله اما خاموش🙄

زن راضی مرد راصی عامو گوربابای ناراضی 

ما چیکاره ایم

علف ب دهن بزی باید شیرین بیاد

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

معیارکه نباید یرای ما مهم باشه عزیزم، انتخاب برای داداش یا برادرشوهره نه ما.

فقط به عنوان یه عضوی ک میخواد واردخانواده ما بشه سعی میکنم محترمانه برخورد کنم نه گرم میشم نه بی محل میکنم.

طبیعتا برای شما نباید مهم باشه 

طبیعتا وقتی پسر خودش بخواد و طبیعتا خانواده عروس باید درنظر بگیرند که پسر شما چی داره و چی نداره پس اول پسر باید بخواد و بعد ببینید پسر شرایطشو داره یا نه

1615
معیارکه نباید یرای ما مهم باشه عزیزم، انتخاب برای داداش یا برادرشوهره نه ما. فقط به عنوان یه عضوی ک ...

جلسه هایی ک مادر و خواهر میان فقط منظورمه ب چی توجه میکنن؟

کاربر چند ساله اما خاموش🙄

من باب نصیحت برای برادرشوهرتون پا نشین برین جلسه ی خواستگاری 

وای من دوتا جلسه ی خواستگاری اینطوری داشتم یکیشون که فوق العاده زبون باز بود هی حرف میزد و درو گوهر میرخیت و تو همه چی دخالت میکرد

یکی دیگه هم بود که تو جلسه خواستگاری با خواهرشوهرش یکسره حرف میزد و میخندید و بچشم مدام اذیت میکرد اخه چه لزومی هست بیاین واقعا صورت خوشی نداره

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
1563

ما برا داییم رفتیم خواستگاری کلا حکم همراه داشتیم و ی سری سوالات عرفی خب بدونیم رسم رسومشون چیه چقد ب هم میخورن خانواده ها و الا دختر و پسر ک خودشون باید همو پسند کنن

برا سلامتی پدرم ی صلوات میفرسین؟
1611