2726
عنوان

تعبیر خواب عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 18 پست
ان شاءالله....بخودت برس بیشتر از اون به دکتری فکر کن....شب  و روز فکرت باشه...به هیچی فک نکن تم ...

میدونی انگار شل شدم  نسبت به همه چیز  فک میکنم ناشی از عدم اعتماد ب نفسی ک پیش اومده برام 

سعی میکنم ب خودم بیام. مرسی  خیلی کمکم کردی اروم شدم 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
میدونی انگار شل شدم  نسبت به همه چیز  فک میکنم ناشی از عدم اعتماد ب نفسی ک پیش اومده برام& ...

فدات بشم...تو باید بخاطر کینه نفر قبلی محکم شی...بیشتر تلاش کنی... تا بعد نتیجه اش و ببینی حیف نیس تا ارشد اومدی ...دکتری مث یه کلید راه گشای مشکلاته برات بعد سستی میکنی اینقد بهش فک کن هر روز به انتقام گرفتن از اطرافیان و از شخص قبل تا اراده ای بشه برات...امیدوازم خوشبخت شی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فدات بشم...تو باید بخاطر کینه نفر قبلی محکم شی...بیشتر تلاش کنی... تا بعد نتیجه اش و ببینی حیف نیس ت ...

حتما خیلی  از صبح بهش فک کردم  خیلی حرفاتون تاثیر گذاشت روم  امیدوارم ادامه بدم و سست نشم   ان شاء الله خدا صد برابر قلب بزرگتون بهتون بده

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2728