2703
2553
عنوان

تعبیر خواب عروسی

224 بازدید | 18 پست

دو باره دارم خاب میبینم ک نامزد سابقم داره ازدواج میکنه و من ب شدت گریه میکنم ک چرا زودتر از من ازدواج کرده کسی میدونه تعبیرش چبه

(  در واقع من نمیخام سر ب تنش باشه  ب جرات اما همیشه میترسم زودتر از من ازدواج کنه تا مهر تاییدی بشه برای دروغایی ک پشت سرم گفتن) 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خو داری میگی همیشه میترسی زودتر از تو ازدواج کنه...اینقد به این موضوع فک کردی و ترسیدی رفته بخش ناهشیار مغزت...ترس ها به شکل واقعی تو خواب ما میان‌...

اگه زیاد از این فکرا کنی فرکانس ها مثبت میرن براش واقعا قبل تو ازدواج میکنه...بجاش همیشه تو ذهنت بگو من هر چه زودتر با یه شوهر بهتر ازدواج میکنم...

منم جایگاه تورو یه مدت داشتم ...اینقد فکر مثبت برا خودم و فکر منفی برا اون کردم که اخرش همون شد

اما من دست خودم نبودم ته دلم فک میکردم خوشبخت میشم جدا از اینکه بخام به فرکانس فکر کنم...پس از ته دلت حس های خوب داشته باش

منم همینطورم ازدواج کرد که کرد ،بیخیال بابا

اخه نمیدونی چ بلایی سر منو و خانوادم اوردن ک بعد 3 سال هنوز حرف و حدیثاش تموم نمیشه همه فامیل باور کردن ک من مورد دارم... 😢 خوابشم میبینم تپش قلب میگیرم بخدا

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
خو داری میگی همیشه میترسی زودتر از تو ازدواج کنه...اینقد به این موضوع فک کردی و ترسیدی رفته بخش ناهش ...

چ جالب  حتما  مرسی

2714
اخه نمیدونی چ بلایی سر منو و خانوادم اوردن ک بعد 3 سال هنوز حرف و حدیثاش تموم نمیشه همه فامیل باور ک ...

خودمم نامزدیم بهم خورد،منم خیلی بلاها سرم اومد،تازه شش ماه بعدش اون ازدواج کرد ولی من تنهام

ولی چیکار میشه کرد

هر شب بدون استسنا کابوسش میبینم،حرفم پشت سرم زیاد زدن ،

خو داری میگی همیشه میترسی زودتر از تو ازدواج کنه...اینقد به این موضوع فک کردی و ترسیدی رفته بخش ناهش ...

چطوری تونسین مثبت فکر کنین؟من خیلی مثبت گرا بودم ولی الان خیلی عوض شدم همش فکرای منفی میکنم

چطوری تونسین مثبت فکر کنین؟من خیلی مثبت گرا بودم ولی الان خیلی عوض شدم همش فکرای منفی میکنم

خب من تو توان خودم میدیدم...ظاهرم بد نبود سواد داشتم...دانشجو بودم...بعد شکست عشقی که خوردم رفتم عمل های زیبایی انجام دادم...تو دانشگاه متوجه توجه پسرا بخودم شدم و میدونستم مورد خوب برام از این ب بعد زیاده...از طرفی اونا فقط خیلی پولدار بودن اما پسره دیپلمه بود شاغل نبود چهره اش هم معمولی...من حسم برا همینا مثبت شد

خب من تو توان خودم میدیدم...ظاهرم بد نبود سواد داشتم...دانشجو بودم...بعد شکست عشقی که خوردم رفتم عمل ...

من بعد اینکه ارشدمو گرفتم   جدا شدم 

از محیط دانشگاه در اومدم و برای فرار از تنهایی رفتم تو کاری ک هیچ علاقه ای بهش نداشتم 

دعا کنید امسال دکترا مجاز شم ک   برا من هم این موقعیت ها پیش بیاد 

دقیقا منم خیلی قبل این موضوع  مثبت گرا بودم الان فقط حرفشو میزنم نمیتونم به باور برسم 

من بعد اینکه ارشدمو گرفتم   جدا شدم     از محیط دانشگاه در اومدم و برای فرار از ...

ان شاءالله....بخودت برس بیشتر از اون به دکتری فکر کن....شب  و روز فکرت باشه...به هیچی فک نکن تمرکزت روی دکتری باشه تا بلاخره موفق شی بزنی دهن همه رو صاف کنی...سیل خاستگاره که بیاد...دکتری چیز کمی نیس‌...یعنی دکتر دیگه...اگه در توان خودت میبینی از کارت رها شو و وقتت و فقط صرف خوندن کن...اما اگه پشتکارت کمه و فک ننیکنی اونقدا بتونی تلاش کنی بحثش فرق میکنهکارو بچسب که از دستت درنیاد

2706