2733
2734
عنوان

لکه بینی و پروژسترون

2161 بازدید | 15 پست

سلام لطفا کمک من از ۵ ابان پری نشدم بی بی چک زدم مثبت شد از دادم بتا۲۸بود گفتن تکرار کن باز از دادم بتا ۱۶۵ گفتن کمه باید تکرارشه بازم از دادم شد ۳۵۲ گفتن کمه برو سنو واژینال..توسنوشکمی چیزی دیده نشد واژینال هم همینطور گفتن هفته دیگ باز بیا سنو الان ۵ روزه لکه بینی داشتم رفتم بیمارستان شیاف دادن شبی ی دونه و اصن نگفتن کی قطع کن گفتن استفاده کن اگ قطع شد لکه بینی بهتر اگه نشد همچنان استفاده کن تا باز بتا و سنو انجام بدی شیاف دیروز زدم واژینال زدم مث اینک اشتباه زدم تو لکه بینی باید مقعدی باشه امروز صبح خونریزی داشتم مث اول پری ولی رنگش خیلی تیره بود مث سیاه الان ممکنه مال شیاف باشه؟من میگرن دارم الان شیاف زدم سرم درد میکنه و از قرصام نمیتونم استفاده کنم چکارکنم دردش کم شه؟خیلی استرس دارم ینی چی این بارداری چرااینجوریه

عزیزجانم منم میگرن دارم  و شیاف پروژسترون استفاده میکنم

ربطی نداره درد میگرن به شیاف اصلا ... 

شما استراحت مطلق داشته باش ... 

ی استامینوفن 500 هم بخور 

من اگه خیلی سرم درد بگیره ی 500 میخورم

متخصصم گفت اشکال نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زود رفتی ولی عدد بتام خیلی خوب بالا رفته و مشکلی نیست. دیگه نرو سونو چون خیلی زوده و میترسوننت و منم مثل تو ام و لک میبینمبرو از این شیاف بخر و بخور هر 8 ساعت لکه بینیت کم میشه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2728
عزیزم زود رفتی ولی عدد بتام خیلی خوب بالا رفته و مشکلی نیست. دیگه نرو سونو چون خیلی زوده و میترسوننت ...

من با این شیاف لکام کامل قطع شد

منم باید 8 هفته باشمو دیر لقاح انجام شده و طبق پری 5 هفته رفتم سونو داخلی کرد جیزی ندید و گفت عدد بتات پایینه. اما 48 ساعت بعدش دوبرابر شدو دیگه نرفتم دکتر تا دوسه هفته بعدش که گفت تازه 5 هفته ای و روز اول 3 هفته بودم که جیزی معلوم نبوده. لقاح دیر انجام شده بود. الان باید طبق پری 9 هفته باشم اما 6 هفتم

2738
ینی دوهفته اول جز بارداری نی اگ اینطور باشه من ۴ هفتمه

چرا هست اما من لقاحم دیر انجام شده بعده پری حامله نشدم یه دوهفته بعدش حامله شدم. سر دخترم دقیق بود و از پری حساب شده بود اما این دیرتر شده

عزیزم زود رفتی ولی عدد بتام خیلی خوب بالا رفته و مشکلی نیست. دیگه نرو سونو چون خیلی زوده و میترسوننت ...

این شیاف ایراد نداره واس جنین؟اخه هم خودم هم شوهرم خیلی حساس شدیم 

این شیاف ایراد نداره واس جنین؟اخه هم خودم هم شوهرم خیلی حساس شدیم 

نه عزیزم من 6 هفته ام اینم همون شیاف پستروژنه اما خارجی و خورامی و طبیعی تر بقی شیافا. من فقط با این لکام کم شده. وگرنه هم امپول زدم اما شیاف مفعدی اگهم واژینال فایده نداشت

اووووم شاید واس منم همینطور شده باشده ک عدد بتا پایینه

اره اصلا نگران نباش دیگم دکتر نرو اصلا بزار دوسه هفته دیگه. این شیافه که من گفتمو اول واژینال بزار اگه لکات خوب نشد بخورش اشکال نداره

ب نظرتون این خونریزیه مال شیاف هست؟چون لکه بینی داشتم و از واژینال شیاف زدم

بعضی وقتا با شیاف واژینال بدتر میشه. اینو بخر و از واژینال بزار اگه کم نشد بخور

2706