2737
2734
عنوان

کیا سریال خاطرات کمال رو میبینن؟

193 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها کیا مثل من دوست دارن تو اون دوران تو محله کمال اینا زندگی کنن؟؟؟

چیه زندگیای الان؟؟؟

واقعا دوست داشتم اونجا زندگی کنم خیلی بافتش بامزست.😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب نظرم خاک تو سرشن با این سریال ساختنشون .ب دل من که ننشست .اون محیط رو دوست دارم ولی خیلی مصنوعی ساختن انکار ی جوریه اون حس رو بهم نمیده. دیالوگ ها مسخرس !بازیگرا هم خوبن ولی کلا بازی ضایس .چی بگم ب نظرم خیلی سریال چیپ و مزخرفی. شده .اون بازیگرا قبلن فیلم های موفق تری بازی کردن چیه الان الکی ادا میدن لوس میشن .

اسی نظرم بود خب😂😂😂😂😂😂

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2738
میتونستی بدون آبگرمکن و گوشی زندگی کنی؟یا یخ حوض بشکونی؟😐خیلی سخت بوده.

الان میگیم سخته.اما اگه اونجا بودیم و این تکنولوژیو تجربه نکرده بودیم عادت میکردیم بهش.ولی الان عمرا وقتی راحتیو تجربه کردیم بتونیم بریم به سختی اما درکل اون زمانهارو بیشتر دوست دارم من

من دوست دارم محبت و رفت و امد باشه بگو بخند باشه مثل اونموقع ها نه مثل الان که تا حرف میزنی گلایه ها ...

اره دیدی چقد فرق کرده.یه سره همه واست قیافه میگیرن.عمه خانم و رضوانه همدیگرو تیر بارون میکنن با تیکه هاشون اما بازم کنار همن خیلی جالبه.اگه الان بود داوود مینداختن وسطو یه دعواای حسااابی میکردن ولی اونموقع ها خودشون از پس خودشون برمیومدن

فک کنم فقط خودم دوست دارم اونجا زندگی کنم.ایا مشکل در من است؟؟؟😂😂😂🤔

منم دوست دارم اون زمان روابطشون سادگی هاشون باهم بودنشون و..برام جالب

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

منم خود فیلم دوست دارم اما دوست ندارم تو اون دوران زندگی کنم.آرامش و آسایش الانم بیشتر ترجیح میدم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
الان میگیم سخته.اما اگه اونجا بودیم و این تکنولوژیو تجربه نکرده بودیم عادت میکردیم بهش.ولی الان عمرا ...

من بودم.سخت بود.دوس نداشتم.ما تو منطقه مرزی بدون هیچ امکاناتی بودیم.سخت بود.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
میتونستی بدون آبگرمکن و گوشی زندگی کنی؟یا یخ حوض بشکونی؟😐خیلی سخت بوده.

عوضش مثل الان تنبل نبودیم اب هست تنبلیم میاد پاشم برم حموم یا ظرفارو بشورم یا لباسارو بندازم لباسشویی اونقدر تنهام و رفت و امد نیست میگم بذاربمونه شب میشورم

ب نظرم خاک تو سرشن با این سریال ساختنشون .ب دل من که ننشست .اون محیط رو دوست دارم ولی خیلی مصنوعی سا ...

عزیزم نظرت کاملا محترم ولی الان کدوم سریال رو اصوله که این باشه؟؟؟الان همشون ادا اصول میان الکی کلا الان اینجورین همشون😂😂😂

2706