2703
2553

مثلا الان اینموقع میشه خوند یا باید همراه نماز بخونیم؟چجوری باید خوند ؟منظور از دو تا دو رکعتی چیه؟

من همون دلنیا ۹۰هستم

منظور از دو تا دو رکعتی اینه که بعد رکعت دوم سلام بدی و برای دو رکعت بعدی دوباره بایستی و نیت و تکبیره الحرام بگی

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

نمازهای حاجتی رو بعد دورکعت سلام میدن 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیفهمم چی میگید 

یعنی اول وایسا دو رکعتش رو نیت کن و طبق دستورش بخون. پایان رکعت دوم بعد از تشهد سلام بده. دوباره وایسا بلافاصله و دو رکعت نماز جعفر رو نیت کن و طبق دستورش بخون و پایان رکعت دوم سلام بده. این میشه دو تا دو رکعتی

بچه ها درسته میگن تا قبل اذان ظهر فرصت داری بخونی این نماز رو بعدشم یه سوال فقط آدمای مذهبی حاجت میگ ...

من نمیدونم هر وقت که احساس کردم نیاز دارم خوندم. بیشتر مواقع هم حاجتی نگرفتم. اکثراً نیمه شب خوندم. 

2714