1600
1609

مثلا الان اینموقع میشه خوند یا باید همراه نماز بخونیم؟چجوری باید خوند ؟منظور از دو تا دو رکعتی چیه؟

من همون دلنیا ۹۰هستم

منظور از دو تا دو رکعتی اینه که بعد رکعت دوم سلام بدی و برای دو رکعت بعدی دوباره بایستی و نیت و تکبیره الحرام بگی

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

نمازهای حاجتی رو بعد دورکعت سلام میدن 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522
نمیفهمم چی میگید 

یعنی اول وایسا دو رکعتش رو نیت کن و طبق دستورش بخون. پایان رکعت دوم بعد از تشهد سلام بده. دوباره وایسا بلافاصله و دو رکعت نماز جعفر رو نیت کن و طبق دستورش بخون و پایان رکعت دوم سلام بده. این میشه دو تا دو رکعتی

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
بچه ها درسته میگن تا قبل اذان ظهر فرصت داری بخونی این نماز رو بعدشم یه سوال فقط آدمای مذهبی حاجت میگ ...

من نمیدونم هر وقت که احساس کردم نیاز دارم خوندم. بیشتر مواقع هم حاجتی نگرفتم. اکثراً نیمه شب خوندم. 

1432
جدی حاجت نگرفتی!

خب من نگرفتم خیلی ها گرفتن. شما به من اکتفا نکن عزیزم. شاید خدا به زودی حاجت منم داد.