2733
2734
عنوان

مجردها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جالبه با متاهل ها هم حرف میزنی اونا هم از تنهایی خسته شدن🙄

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
منم واقعا دوست دارم عاشق بشم😔

عاشق شدن بزار بعد ازدواج که عاشقی قبل آن آگه بهم نرسیم داغون میشی

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج
سلام منم مثل شما  زندگیم همش شده کار و کار  هیچ تفریحی ندارم هیچ دوستی ندارم&nbs ...

توروخدا شما مردارچتونه‌از تنهایی گله میکنید؟

منم همینطور 😢تازه‌هم‌رفتم تو۲۸ساااااال😣😣😣😣

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
2738
توروخدا شما مردارچتونه‌از تنهایی گله میکنید؟ منم همینطور 😢تازه‌هم‌رفتم تو۲۸ساااااال😣😣😣😣

دیگه دوست خوب پیدا نمیشه

همه به فکر خودشون هستن

رفاقت مرده 

بخدا خسته شدم

هیچ تفریحی ندارم

* با تشکر فراوان *

تنهایی واقعا زجر اوره منم مشگل شما دارم تنهایی خوشم نمیاد جای برم برا رفتن هم می‌بینی کسی نمیاد 

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج
دیگه دوست خوب پیدا نمیشه همه به فکر خودشون هستن رفاقت مرده  بخدا خسته شدم هیچ تفریحی ندارم

من اگه مرد بودم کار میکردم تمام درامدمم صرف تفریح میکردم

ولی الان چون دخترم مامانم نمیزاره‌تنهایی برم مسافرت آخه چراااااااا

خدایا چرا منو پسر خلق نکردی از دستت دلخورم

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

منم همینطور😭انقد طعنه و سرکوفت شنیدم که دیگه طاقت ندارم چرا خدا به دادم نمیرسه چرا دعاهامو نمیشنوه چرا کسی منو نمیبینه😭بخدا فکرمیکنم طلسم شدم

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
تنهایی اصلا لذت نمی برم. خواهر برادرم هم بهونه میارن با من جایی نمیان. بعدش خودشون بدون من همون ...

یه دوست کاری وخوب ومجرد  برا خودت پیداکن باهاش زندگی کن بهتر از تنهایی هست یا حیوون خونگی بگیر مثل قناری که به ادم احتیاج کمتری داشته باشه وقتتو پر کنی

اوکی شکر 
2706