2410
2553
عنوان

مجردها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 66 پست
تنهایی اصلا لذت نمی برم. خواهر برادرم هم بهونه میارن با من جایی نمیان. بعدش خودشون بدون من همون ...

😂

ربطی به مجردی نداره که شوهر کنی شوهرت کارشو ول نمیکنه که بیاد باهات دور دور 

خودتباید یاد بگیری حالتو خوب کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
با تورها برو  بگرد اکیپ هایی هستن که همه جا میرن اونارو پیدا کن باهاشون همراه شو

هرجایی میخوام برم پدر و مادرم میگن برو ولی ما که راضی نیستیم

کلا حرفشون اینه فقط خونه باش

حرف ناجور بزنی نه منتظر جایزه باش نه سکوت
2714
کما بیش

دوست داری ارتباط برقرار کنی اما نمیتونی؟

با کلن دوست نداری ارتباط برقرار کنی؟

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

ببین اگه شوهر هم بکنی همیشه وقت نداره که همراهیت کنه واسه گشت وگذار،سعی کن راه خوشگذرانی تنهایی و یاد بگیری ،البته تنهایی خیلی لذت بخشه نمیدونم چرا بعضی قدرشو نمیدنن،به هر حال اگه دوست پسر هم داشته باشی بد نیست اگه تهران هستی تو گروه های کوه نوردی ثبت نام کن 

هرجایی میخوام برم پدر و مادرم میگن برو ولی ما که راضی نیستیم کلا حرفشون اینه فقط خونه باش

بیخیال گوش نکن 

دختره ۳۰ساله دیگه احتیاجی به رضایت کسی نداره 

رضایت و خشنودی خودت در اولویته 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

ما که متاهلیم  از .... پشیمون تریم بشین زندگی کن ها دلت خوشه شوهر چی

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
دانشجویی؟

ن

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2706