1600
1480
عنوان

مجردها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 66 پست
مگه فرقی داره؟

اره

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
با تورها برو  بگرد اکیپ هایی هستن که همه جا میرن اونارو پیدا کن باهاشون همراه شو

هرجایی میخوام برم پدر و مادرم میگن برو ولی ما که راضی نیستیم

کلا حرفشون اینه فقط خونه باش

حرف ناجور بزنی نه منتظر جایزه باش نه سکوت

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

کما بیش

دوست داری ارتباط برقرار کنی اما نمیتونی؟

با کلن دوست نداری ارتباط برقرار کنی؟

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
1546

ببین اگه شوهر هم بکنی همیشه وقت نداره که همراهیت کنه واسه گشت وگذار،سعی کن راه خوشگذرانی تنهایی و یاد بگیری ،البته تنهایی خیلی لذت بخشه نمیدونم چرا بعضی قدرشو نمیدنن،به هر حال اگه دوست پسر هم داشته باشی بد نیست اگه تهران هستی تو گروه های کوه نوردی ثبت نام کن 

هرجایی میخوام برم پدر و مادرم میگن برو ولی ما که راضی نیستیم کلا حرفشون اینه فقط خونه باش

بیخیال گوش نکن 

دختره ۳۰ساله دیگه احتیاجی به رضایت کسی نداره 

رضایت و خشنودی خودت در اولویته 

ما که متاهلیم  از .... پشیمون تریم بشین زندگی کن ها دلت خوشه شوهر چی

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  زالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک زالفقار سید علی 😭
8
هرجایی میخوام برم پدر و مادرم میگن برو ولی ما که راضی نیستیم کلا حرفشون اینه فقط خونه باش

وااا دیگ ۳۰ سالته بچه نیسی ک بگو من خودم میدونم چیکارکنم

میشع دعا کنید زودتر مال من بشع؟💟

جالبه با متاهل ها هم حرف میزنی اونا هم از تنهایی خسته شدن🙄

شاید باور نکنید؛اما بعضی مردها سالهایی رو که می تونن برن پی خوش گذرونی و...میرن کار میکنن و بدبختی میکشن،برای اینکه اگر  یکی اومد تو زندگیشون بدبخت نشه...
1563
منم واقعا دوست دارم عاشق بشم😔

عاشق شدن بزار بعد ازدواج که عاشقی قبل آن آگه بهم نرسیم داغون میشی

اللهم اجعلنی عندک وجیهأ بالحسین علیه السلام فی الدنیا و الاخرت.                                                اللهم عجل لولیک الفرج
توروخدا شما مردارچتونه‌از تنهایی گله میکنید؟ منم همینطور 😢تازه‌هم‌رفتم تو۲۸ساااااال😣😣😣😣

دیگه دوست خوب پیدا نمیشه

همه به فکر خودشون هستن

رفاقت مرده 

بخدا خسته شدم

هیچ تفریحی ندارم

با تشکر فراوان 
1547