1676
1605
عنوان

مجردها بیایین

525 بازدید | 66 پست

مجردی داره دیوانه ام می کنه. تنهای تنهام. دوست چه پسرش چه دخترش ندارم. فقط کار مونده و کار. خواهر و برادرم هم باهام جایی نمیان برن. 

واقعا چیکار کنم

حرف ناجور بزنی نه منتظر جایزه باش نه سکوت

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من کلاس رقصو گیتار میرم باشگاهم میرم 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
1677

منم واقعا دوست دارم عاشق بشم😔

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1668
تنهایی اصلا لذت نمی برم. خواهر برادرم هم بهونه میارن با من جایی نمیان. بعدش خودشون بدون من همون ...

😂

ربطی به مجردی نداره که شوهر کنی شوهرت کارشو ول نمیکنه که بیاد باهات دور دور 

خودتباید یاد بگیری حالتو خوب کنی 

زوده برات

☺☺😊

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1645