2733
2734
عنوان

دوستم ۳۳ هفتس دیشب...

208 بازدید | 8 پست

دیشب از صبح بچش تکون نمیخورده شب رفتن بیمارستان ان اس تی گرفتن بچش خوبه ولی تجویز سرم هم کرده بودن براش همونجا زده بود اومده بود خونه..چرا سرم زدن ؟؟؟؟؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

خواهر من میگفت وقتی حامله بوده یه بار هفت روز بچش تکون نحورده.. دکترم نرفته ‌.. بچه ش هم خوبه الان 😁 حالا من نیم ساعت تکون نمیخوره استرس میگیرم.. 

عشق سالهای کرونا... پسرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه هفت روز تکون نخوره بچه بزرگ باشه حتما تکون میخوره

تکون نخورده بوده دیگه.. خواهرم هم خیلی حساس نبوده یعنی اصلا نمیدونسته باید حتما تکون بخوره.. اون قدیم ندیما

عشق سالهای کرونا... پسرم 
2731
مگه میشه هفت روز تکون نخوره بچه بزرگ باشه حتما تکون میخوره

خواهر منم همیین چند وققت پیش میگفت شده سه روز تکون نخورده ولی الان یک بچه شر شیطون داره حالا من تو 23 هفته نیم ساعت تکون نخوره میخوام دق کنم خدا یک صبر عظیم تا آخر بهم بده با این روحیه ام

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
خواهر منم همیین چند وققت پیش میگفت شده سه روز تکون نخورده ولی الان یک بچه شر شیطون داره حالا من تو 2 ...

عزیزم بعده انومالی دکترگفته چندهفته میری سونو؟

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
2738
عزیزم بعده انومالی دکترگفته چندهفته میری سونو؟

دکتر چیزی نگفت بهم ولی هفته پیش بخاطر ترشحاتم دکتر گفت برم سونو که الحمدالله چیزی نبود

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!