2737
2734
عنوان

خانومایی که باردار نمیشن

1164 بازدید | 77 پست

سلام دوستان تروخدا جواب مو بدین  من الان پنج ماهه که اقدامم قبل اقدام سونوگرافی رفتم تنبلی تخمدان ندارم و کیست و هیچ مشکلی نداشتم فقط فولیکول غالب نداشتم اخرای شهریور دوباره دکتر رفتم و فولیکول غالب نداشتم دکتر بهم دو برگ قرص آگنوگل داد گف 20 روز بخور بعد قطع کن پریود که شدی روز پنج پری دوباره شروع کن و بیست روز بخور بعد دوباره قطع کن بعد ه دوباره صبر کن پریود شی بعد روز دوازده مریود سونوگرافی بگیر بیا پیشم الان قرصام از هفته پیش شنبه تموم شه و هنوز پریود نشدم دور سینه هام طرف زیر بغلم و نوک سینه هام درد دارم و هرشب هم آبریزش بینی و احساس سرماخوردگی دارم ولی باز صبحش خوب میشم دیشب بیبی چک زدم  منفی بود و حامله نبودم یعنی مشکلم چیه تروخدا کمکم کنین آخه قبل نا پربودن نامنظم بود و دوماه و نیم یبار میشدم اما بعد قرص دقیق28روزه میشدم کیست و تنبلی هم ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتى ميگى قبلا پريوديت نامنظم بود يعنى يه مشكلى هست اونم شايد تنبلى تخمدان به قول دوستمون آزمايش amh رو بده يكم گرونه دخيره تخمدانت رو نشون ميده اكه بالا باشع يعنى تنبلى دارى كه بايد درمان شى 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
نه چه آزمایشیه؟

آزمایش ذخیره تخمدان

آخه من سونو کردم دکتر بهم گفت مشکلی نداری آزمایش ذخیره تخمدان انجام دادم که ذخیره م بالا بود دکترم گفت تنبلی تخمدان داری یعنی بعضی تنبلیا با سونو مشخص نمیشه

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
2738
وقتى ميگى قبلا پريوديت نامنظم بود يعنى يه مشكلى هست اونم شايد تنبلى تخمدان به قول دوستمون آزمايش amh ...

قبلا که تازه ازدواج کرده بودم یکیش تنبل بود اما همون موقع درمان شدم و الانم دوبار سونو دادم سالمه 

بعد عزيزم پنج ماه چيزى نيس معمولا دكتر ميگن تا يه سال صبر كنيد اگه به صورت طبيعى نشديد اونوقت شوهرت هم بايد آز  اسپرم بده ممكنه شوهرت مشكل داشته باشه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
نه من هیچکدوم بلد نیستم 19 سالمه تازه هیچ اطلاعاتی ندارم😢 

آزمایش تخصصی اسپرمه منو همسرم مشکلی نداشتیم ولی با این آزمایش متوجه شدیم که اسپرم همسرم تعداد و حجمش خوبه ولی شکنندگیش بده و باعث میشه به تخمک نفوذ نکنه

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
قبلا که تازه ازدواج کرده بودم یکیش تنبل بود اما همون موقع درمان شدم و الانم دوبار سونو دادم سالمه&nb ...

چندساله ازدواج كردى 

2706