2726
عنوان

چرا باید شوهرم پنهان کاری بکنه؟!🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 23 پست
دهن بین نیست شوهرت؟چون شوهر من زندگیمونو سر خونه ننه رفتنش نابود کرد ننه عوضیش با حرفاش سردمون کرد

نه   اصلا 

مشکلی هم نداریم باهم یا من باخانواده ش

ولی  حریمی داره  با اونا

منم راه ندادن    هر کار کردم 

دیگه عقب کشیدم     داشتم اذیت میشدم

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
آخه عجیب اینه دوران مجردی اینطوری نبودن از وقتی ازدواج میکنن انگار تازه جون جونی میشن واسه هم

آی گفتی دقیقا همینه...من که افسردگی گرفتم وبیخیالش شدم.شما با محبت کردن وشاد کردن خونه شاید بتونی بکشیش سمت خودت

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آی گفتی دقیقا همینه...من که افسردگی گرفتم وبیخیالش شدم.شما با محبت کردن وشاد کردن خونه شاید بتونی بک ...

وقتی به من ی حسی میده ک فکر میکنم از من و زندگیمون فرار میکنه صبح جمعه اول وقت میره اونجا،همون بهتر ک نباشه پیشمون و دلمو با دخترم گرم میکنم

مگه چقدر میخوام زندگی کنم بخاطر برخوردای بچگانه و درک و شعور نداشتن ی عده زندگی خودمو زهر کنم 🤷🏻‍♀️

الهی ک خدا بده بهمون هر آنچه ک صلاحمونه 🥰
2728
وقتی به من ی حسی میده ک فکر میکنم از من و زندگیمون فرار میکنه صبح جمعه اول وقت میره اونجا،همون بهتر ...

بهش محبت کن نزار فرار کنه.بچه خستت میکنه و مشکلاتتون هزار برابر میشه.الان اولشه زندگیت رو نجات بده برو پیش مشاور

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

مگه خونه مامان رفتن پنهون میخواد

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

من جات بودم همون لحظه آژانس میگرفتم میرفتم اونجا....بهش بگم جمعه تنهایی حوصلم سررفت اومدم سر بزنم تو اینجا چکار میکنی مگه سرکار نبودی؟؟؟؟

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
به حول قوه الهی هرروز خانوادش مشکل دارن 😕😐

:)))))

یه بار که زنگ زدی بگو صدای فلانی اومد؟ سلام برسون چرا منو نبردی سر بزنیم 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید