2410
2553
عنوان

چرا باید شوهرم پنهان کاری بکنه؟!🤔

434 بازدید | 23 پست

هرروز صبح بیدار میشه،حتی روزای تعطیل مثل الان میگه میرم با ماشین کار کنم

بعد هربار کارش دارم زنگ میزنم صدای خانوادش میاد از پشت گوشی😕😄

با اینکه با این وضعم و اینکه آخرای بارداریمه نهایت دو روز درمیون خونشون هستیم،چرا باید اونجا رفتنشو پنهون کنه و از وقتی ک واسه منه بزنه؟!

اینم بگم ک نه بهونه میگیرم چرا رفتی نه بحث و دعوایی تو خونه هست!

الهی ک خدا بده بهمون هر آنچه ک صلاحمونه 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید مشکل خاصی برای خانوادش پیش اومده چون شما بارداری نگفتن ناراحت نشی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2456
شوهر منم اینطوریه

سعی میکنم حسم رو راجع بهش عوض نکنم،ولی ی وقتایی فکر میکنم با خانوادش ازدواج کردم😕یا اینکه زیادی بچه ننس و آویزون خانوادشه فقط

2714
پا پیش بذار و قبل رفتن شوهرت بگو امروز به مامانت اینا سر بزن رفتی خبر بده  درضمن بعضی مردا هین ...

دیگه هرروز که نمیشه،۱ ماه دیگه بچمون دنیا میاد یعنی انقدر خانواده مهم هستن ک فکر قسط و قرض هاش از سرش بپره و روز تعطیل منو بپیچونه؟!

بعضیا اینجورین ازدواج‌ رو‌ ورود یه عضوی برای خونه پدر مادرشون میبینن و معنی واقعی استقلال و خانواده داشتن رو‌ نمیدونن

قبل ازدواج باید اینارو مشاور بهتون میگفته الان نمیتونین کاری کنین و هرگونه مخالفتی طرفکشی همسرتون از خانوادشو به دنبال خواهد داشت

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
به همون دلیل که شوهر من بیست ساله این کارو میکنه ومن نفهمیدم   چرا؟! دیگه اعتراض هم ...

دهن بین نیست شوهرت؟چون شوهر من زندگیمونو سر خونه ننه رفتنش نابود کرد ننه عوضیش با حرفاش سردمون کرد

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
دقیقا درد منم هست هم خودش هم خونوادش پنهون میکنن.اینا مردای بچه ننه ن.فکرمیکنن مجردن هنوز.

آخه عجیب اینه دوران مجردی اینطوری نبودن

از وقتی ازدواج میکنن انگار تازه جون جونی میشن واسه هم

بعضیا اینجورین ازدواج‌ رو‌ ورود یه عضوی برای خونه پدر مادرشون میبینن و معنی واقعی استقلال و خانواده ...

دقیقا من نقطه مقابل این رفتار و برخورد هستم و حالم داره از کاراش بد میشه ولی کاریش نمیشه کرد

واسه اعصاب خودم و آرامش بچم باید فقط تحمل کنم

مشکل من پنهون کاریشه

دقیقا من نقطه مقابل این رفتار و برخورد هستم و حالم داره از کاراش بد میشه ولی کاریش نمیشه کرد واسه ا ...

بذارین پنهون کنه ولی یکبار خیلی نرمال بپرسین حالشون چطوره وقتی پرسید کی بگین مامانت اینا دیگه

بذار بفهمه شمام اونقدری ساده نیستین

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2706