2726
عنوان

مرد ها عاقل تر از زن ها 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 85 پست
اگه زن ها اداره می کردند  فک کنم ۱۰۰ سال پیش نسلمون منقرض میشد  باز الان زنده ایم و زندگ ...

😏

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
منم نگفتم شما نباشین !  بحث اداره مملکت و دنیاست !

مملکت هم اگه دست زنا بود الان وضعمون از اینی که هست بهتر بود.هم مرد بی عرضه و بی درایت هست مثل مسئولین ما هم زن با حذبه و عاقل که از صدتا مرد هم بهتر میتونه مدیریت کنه.به چشمم دیدم کسی رو که مدیر یک شرکته.قبلا دست یک مردی بود ورشکست شده بود الان خیلی هم وضعشون خوبه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی به هوش نداره متاسفانه تو کشور ما خانوما حق ندارن خودشونو نشون بدن و همیشه محدودن و اجازه کارهایی مثل ریاست جمهوری رو ندارن به همین دلیل فک میکنین مردها باهوش ترن😒

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
2728

زنا تازه از دهه شصت میلادی به این طرف کم کم فرصت های برابر با مردا پیدا کردن، اونم توی غرب بیشتر

که الان اتفاقا نگاه کنین تعداد سیاستمداران و قاضی ها و وکلا و دیگر مقامات مهم زن روز به روز داره بیشتر میشه

جنگ طلب ها هم تقریبا همیشه مردا هستن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اره درسته استارترحق باشماست.چون اگه زن عاقل بود تورو 9 ماه تو شکمش نگه نمیداشت بعد درد زایمانو تحمل کنه..شب بیداری نمیکشید تا تو بزرگ شی جوونیشو ب پات نمیریخت،که حالا که به این سن رسیدی بی عقل خطابش کنی...

.....

به عقل نبس عزیزم 

خانوما احساساتی هستن البته باز ن همه ولی اکثریت بخاطر همین میگن احساسشون درگیر میشه 

وگرنه بخاطر عقل نیست ک راضی نمیشن 

البته بازم اشتباه این کار 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
چه حرفا  توان مدیریت شماها رو هم دیدیم تو این ۴۰ سال

چه ارتباطی داره!!!

استارتر از کل دنیا داره حرف میزنه تقریبا ۹۰٪ مردا دارن مدیریت میکنن

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.

اینکه میگی مقام های مهم ونیدونم چی،به خاطر اینکه بی روحیه خانوما نمیخوره واینکه فکرشون اونقدر مشغول نباشه که از تربیت بچه و زندگیشون عقب بیوفتن،بعدم قبل از اینکه کسی بخاد رئیس جمهور یا حالا هر چی بشه،باید تو یه خونواده ای بزرگ شده باشه که یه زن مدیرشه😏

اره درسته منظورم همینه 

اصلا درست نیست زنهاپشت پرده مردا را هدایت می کنن مردها عروسک خیمه شب بازی بیش نیستن  زنها بخاطر ارتباط بین دونیمکره مغز بهتر وسریعتر تصمیم میگیرن 

ولی در شرایط بحرانی مردها بخاطر تصمیات بهتر نه ولی بخاطر اینکه خودشون کاملا به مسا ئل داخل نمیشند تصمیات از سر احتیاط بهتر میگیرن

اوکی شکر 
چه ارتباطی داره!!! استارتر از کل دنیا داره حرف میزنه تقریبا ۹۰٪ مردا دارن مدیریت میکنن

همون مردها دارن مدیریت میکنن که همه جا جنگه دیگه 

این داعش وحشی هم یه مشت مرد اداره میکنن 

بعد شما میای میگی خانمها توان مدیریت ندارن 

اینم از توان مدیریت بالای شما آقایون همش جنگ و وحشت و آدمکشی ....

🖤🖤🖤
2706