2733
2734
عنوان

مرد ها عاقل تر از زن ها 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 85 پست

حالا که می بینیم کشور ما رو مردها اداره میکنن چه گندی زدن به مملکت 😂

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

زن ها دو حالت دارن

یا خییییلی خوب و مهربونن

یا خییییلی بی رحم و خشن

مردها بیشتر حد تعادل رو دارن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه خانوما تو این مشاغل بودن بیشتر کشته مرده میدادن وال.. بوخودا از بس بیشتر تو چشم بودن هی دیدی تیتر روزنامه زدن یا اخبار گفت امروز ۱۳ تا پسر بخاطر وزیر نفت خانوم فلانی خودکشی کردن یا چن نفر آقا فلان وزیر خانوم رو دزدیدن بله اینجوریاس

اگه دنیا دست زنا بود خانواده شوهرو کلن تحریم میکردن و همه دنیارو میبردن خونه مامانشون😂😅😂😅😂😅😂🤑🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😅😂😅😂😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁😀🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
حالا که می بینیم کشور ما رو مردها اداره میکنن چه گندی زدن به مملکت 😂

اگه زن ها اداره می کردند 

فک کنم ۱۰۰ سال پیش نسلمون منقرض میشد 

باز الان زنده ایم و زندگی میکنیم 😂😁

اِلهي وَ رَبِّي مَن لّي غَیرُک ...؟ خدایا جز تو چه کسی را دارم ...؟
2738

خانما بیشتر جاها احساساتی تصمیم میگیرن کم پیدا میشن خانمایی که شخصیت محکمی دارن و توان مدیریتشون بالاس

همون تعداد کم هم به حقشون که ریاست و... باشه میرسن قطعاً

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.

نه خب این واسه اینه که همه مردها اعتماد ب سقف دارن و فکر می‌کنن فقط یه مرد میتونه از پس کارای مهم بربیاد درصورتی که خانوما تو هوش اقتصادی از مردها جلوتر هستن و کلا تو سیاستم همینطور ولی ازشون استفاده نشده 😒 یه مرد بدون زن زندگی معمولی خودشم درست نمیتونه اداره کنه و اگر دقت کنین می بینین مردها بیشتر از زن‌ها سرشون کلاه میره 

شاید وضعیت بد جهان هم که همه جاش اشوبو جنگه برای اداره غلط مردهاست 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

باز یکی چرت گفت.ما زنا نبودیم شما مردا یک ساعت نمیتونستین زنده بمونین.زندگیتون مختل میشد

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
نه خب این واسه اینه که همه مردها اعتماد ب سقف دارن و فکر می‌کنن فقط یه مرد میتونه از پس کارای م ...

🙄🙄🙄

🙄🙄🙄

😈😎😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
باز یکی چرت گفت.ما زنا نبودیم شما مردا یک ساعت نمیتونستین زنده بمونین.زندگیتون مختل میشد

منم نگفتم شما نباشین ! 

بحث اداره مملکت و دنیاست ! 

2706